Welcome to Czech Quake

DHW - Finále

Na pozadí včerejších 2on2 zápasů se za zavřenými dveřmi a papundeklovou zdí odehávalo nespočet osobních dramat i legendárních střetnutí.

Odehrávalo se několik desítek zápasů, které by mnoho lidi vidělo radši, než oficiální program sobotního dne, ale kdo jsme, aby jsme pochybovali o tom, co nám naservíroval DreamHack a Bethesda.

Můžeme být rádi, že Loosers Bracket vygeneroval další 4 borce a ti se dnes utakají v playoff.

          
 Shane "rapha" Hendrixon1d 11h 39m1d 5h 19m1d 4h 26m1500316239%36%43%   -vs-    Maciej "Av3k" Krzykowski1d 15h 39m1d 8h 25m1d 6h 24m1500150033%34%42%
   DOOM VISOR RANGER   AWOKEN3:0   GALENA VISOR RANGER
GALENA RANGER SLASH   BLOOD RUN3:0   VISOR RANGER GALENA
DK RANGER GALENA   VALE of PNATH3:0   RANGER GALENA VISOR
Semifinále - Čtvrtfinále
Pro komentář se musíš přihlásit
Results
Playoffs
Alexei "Cypher" Yanushevsky
Marcel "k1llsen" Paul
Alexander "baSe" Rybin
Wiktor "phaze" Skwarczynski
Anton "Cooller" Singov
Dmytro "Xron" Sakharuk
Sebastian "Spart1e" Siira
Marco "vengeuR" Ragusa
Playoffs
 Moses "psygib" Salas
 Branden "Br1ck" Gwyn
 Daniel "lateral0ls" Davis
Paul "sib" Titkov
Justin "Effortless" Yergeau
??? "malvoe" ???
Andrew "gellehsak" Ryder
 Kyle "dramiS" Simard
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Shane "Rapha" Hendrixon
Maciej "Av3k" Krzykowski
Marcel "k1llsen" Paul
Anton "Cooller" Singov
Single Elimination, BO3 Bracket
The Pretenders: BlackHiveMind, engiGear
Rainbow Unicorns: LK7R, Depka
pannkaka: Misirlou, tillbaks
Mario Bros: Luram, Slayer6
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Team Liquid: Rapha, DaHanG
AMD: Cooller, toxjq
Nemiga: Cypher, Av3k
Last Chance: Vedmedik, yen0m
Single Elimination, BO3 Bracket
ILoveFortnite
Spuk
stepasqa
ilysher
Single Elimination Bo3 -> Bo5
Prox1mo
Pikawa
Deep6
Double Elimination Bo1 -> Bo3 Bracket
VengeuR
AGENT
SPART1E
Group Stage - Week 2

Group 1
Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Daniel "pikawa" Pikalski
Alexander "baSe" Rybin - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Romain "dem0n" Leclercq - DNP - Sebastian "Spart1e" Siira

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0 - Alexander "baSe" Rybin
Romain "dem0n" Leclercq - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Sebastian "Spart1e" Siira - DNP - Daniel "pikawa" Pikalski

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Sebastian "Spart1e" Siira
Romain "dem0n" Leclercq - 0:2 - Alexander "baSe" Rybin
Daniel "pikawa" Pikalski - 0:2D - Hans "megamaSi" Dieter

Group 2
Adrián "RAISY" Birgány - 1:2 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Jakub "qbs0n" Zdulecznyy - 0:2 - Pavels "bukster" Bartkevics

Adrián "RAISY" Birgány - 2:0 - Pavels "bukster" Bartkevics
Anton "Cooller" Singov - 2:0 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Adrián "RAISY" Birgány - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Pavels "bukster" Bartkevics - 2:1 - ??? "ch33rra" ???
Nikolai "agent" Mayorov - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Group 3
Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2_0 - Kirill "cnz" Golubjov
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski
??? "LKO" ??? - 0:2D - Marcel "k1llsen" Paul

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:0 -  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev
??? "LKO" ??? - 0:2D - Wiktor "phaze" Skwarczynski
Marcel "k1llsen" Paul - 2:0 -  Kirill "cnz" Golubjov

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:1 - Marcel "k1llsen" Paul
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 2:0D - ??? "LKO" ???
 Kirill "cnz" Golubjov - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski

Group 4
Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
Nikola "serious" Gojic - 2:0 -  Sergey "evil" Orehov
Cameron "CMRN" Brown - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

 Nikola "serious" Gojic - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
 Sergey "evil" Orehov - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
 Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 -  Cameron "CMRN" Brown

Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 - Nikola "serious" Gojic
Cameron "CMRN" Brown - 2:1 -  Sergey "evil" Orehov
 Alexsey "Nitrino" Kartashev - DNP-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

Double Elimination Bracket
kidzzz
jumanj
epicmushrOom