Welcome to Czech Quake

DHW - DUEL Quarter Finals

Na pozadí včerejších 2on2 zápasů se za zavřenými dveřmi a papundeklovou zdí odehávalo nespočet osobních dramat i legendárních střetnutí.

Odehrávalo se několik desítek zápasů, které by mnoho lidi vidělo radši, než oficiální program sobotního dne, ale kdo jsme, aby jsme pochybovali o tom, co nám naservíroval DreamHack a Bethesda.

Můžeme být rádi, že Loosers Bracket vygeneroval další 4 borce a ti se dnes utakají v playoff.

         
 Shane "rapha" Hendrixon1d 11h 26m1d 5h 19m1d 4h 26m1500316239%36%43%   -vs-    Johan "toxjq" Quick1d 5h 58m0d 19h 25m0d 16h 39m1500247236%43%49%
ATHENA RANGER DOOM    BLOOD COVENANT3:0     SLASH GALENA BJ
DK GALENA EISEN   VALE of PNATH3:0   SORLAG GALENA EISEN
EISEN GALENA RANGER   BLOOD RUN3:2   GALENA EISEN BJ
         
 Nikolai "agent" Mayorovd h md h md h m1500150032%27%34%   -vs-    Marcel "k1llsen" Paul3d 0h 53m1d 18h 21m1d 14h 16m1813281042%41%49%
EISEN RANGER VISOR    VALE of PNATH3:0    RANGER EISEN VISOR
EISEN RANGER VISOR    CORRUPTED KEEP
1:3
   VISOR RANGER EISEN
EISEN VISOR RANGER    BLOOD RUN
1:3
   RANGER VISOR DOOM
EISEN VISOR RANGER    BLOOD COVENANT3:2    RANGER VISOR SLASH
EISEN VISOR RANGER   AWOKEN2:3   RANGER VISOR DOOM
         
 Maciej "Av3k" Krzykowski1d 15h 39m1d 8h 22m1d 6h 7m1500150033%34%42%   -vs-    Alexei "Cypher" Yanushevsky2d 20h 32m2d 10h 29m2d 9h 45m2576271038%39%46%
EISEN GALENA VISOR    RUINS of SARNATH3:0    VISOR GALENA EISEN
DOOM GALENA VISOR    BLOOD COVENANT
3:1
   VISOR GALENA SLASH
DOOM GALENA VISOR   BLOOD RUN
3:1
  VISOR GALENA DOOM
         
 Nikita "clawz" Marchinsky   -vs-    Anton "Cooller" Singov2d 23h 3m2d 14h 24m2d 13h 23m2488241432%33%41%
RANGER NYX GALENA    RUINS of SARNATH2:3    GALENA RANGER EISEN
RANGER GALENA ANARKI    CORRUPTED KEEP1:3    ANARKI GALENA EISEN
RANGER NYX GALENA    MOLTEN FALLS2:3    GALENA RANGER EISEN
         
Pro komentář se musíš přihlásit
Results
Playoffs
Alexei "Cypher" Yanushevsky
Marcel "k1llsen" Paul
Alexander "baSe" Rybin
Wiktor "phaze" Skwarczynski
Anton "Cooller" Singov
Dmytro "Xron" Sakharuk
Sebastian "Spart1e" Siira
Marco "vengeuR" Ragusa
Playoffs
 Moses "psygib" Salas
 Branden "Br1ck" Gwyn
 Daniel "lateral0ls" Davis
Paul "sib" Titkov
Justin "Effortless" Yergeau
??? "malvoe" ???
Andrew "gellehsak" Ryder
 Kyle "dramiS" Simard
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Shane "Rapha" Hendrixon
Maciej "Av3k" Krzykowski
Marcel "k1llsen" Paul
Anton "Cooller" Singov
Single Elimination, BO3 Bracket
The Pretenders: BlackHiveMind, engiGear
Rainbow Unicorns: LK7R, Depka
pannkaka: Misirlou, tillbaks
Mario Bros: Luram, Slayer6
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Team Liquid: Rapha, DaHanG
AMD: Cooller, toxjq
Nemiga: Cypher, Av3k
Last Chance: Vedmedik, yen0m
Single Elimination, BO3 Bracket
ILoveFortnite
Spuk
stepasqa
ilysher
Single Elimination Bo3 -> Bo5
Prox1mo
Pikawa
Deep6
Double Elimination Bo1 -> Bo3 Bracket
VengeuR
AGENT
SPART1E
Group Stage - Week 2

Group 1
Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Daniel "pikawa" Pikalski
Alexander "baSe" Rybin - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Romain "dem0n" Leclercq - DNP - Sebastian "Spart1e" Siira

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0 - Alexander "baSe" Rybin
Romain "dem0n" Leclercq - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Sebastian "Spart1e" Siira - DNP - Daniel "pikawa" Pikalski

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Sebastian "Spart1e" Siira
Romain "dem0n" Leclercq - 0:2 - Alexander "baSe" Rybin
Daniel "pikawa" Pikalski - 0:2D - Hans "megamaSi" Dieter

Group 2
Adrián "RAISY" Birgány - 1:2 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Jakub "qbs0n" Zdulecznyy - 0:2 - Pavels "bukster" Bartkevics

Adrián "RAISY" Birgány - 2:0 - Pavels "bukster" Bartkevics
Anton "Cooller" Singov - 2:0 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Adrián "RAISY" Birgány - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Pavels "bukster" Bartkevics - 2:1 - ??? "ch33rra" ???
Nikolai "agent" Mayorov - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Group 3
Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2_0 - Kirill "cnz" Golubjov
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski
??? "LKO" ??? - 0:2D - Marcel "k1llsen" Paul

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:0 -  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev
??? "LKO" ??? - 0:2D - Wiktor "phaze" Skwarczynski
Marcel "k1llsen" Paul - 2:0 -  Kirill "cnz" Golubjov

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:1 - Marcel "k1llsen" Paul
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 2:0D - ??? "LKO" ???
 Kirill "cnz" Golubjov - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski

Group 4
Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
Nikola "serious" Gojic - 2:0 -  Sergey "evil" Orehov
Cameron "CMRN" Brown - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

 Nikola "serious" Gojic - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
 Sergey "evil" Orehov - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
 Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 -  Cameron "CMRN" Brown

Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 - Nikola "serious" Gojic
Cameron "CMRN" Brown - 2:1 -  Sergey "evil" Orehov
 Alexsey "Nitrino" Kartashev - DNP-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

Double Elimination Bracket
kidzzz
jumanj
epicmushrOom