Welcome to Czech Quake

DHW - 2on2 Playoffs

V Elmie dneska probíhá maraton, který odstartoval v 9:00 setkáním hráčům a i v době psané této novinky se stále hraje. 

Celé klání se začalo kvalifikacemi v 2on2 a jejich průběh byl zdárně ukončen kolem 7 hodině.

Po napínavých střetnutích, které se nesli hlavně v duchu Galeny a Eisena, s výjimkou DaHanGa, který si nenechá sáhnout na Strogga a Peekera.

Do zítřejších soubojů postoupila následující osmička teamů a teamy jsou řazeny tak, jak se postupně během zítřejšího dne potkají v prvním kole:

  Cyberfight  Nikolai "agent" Mayorovd h md h md h m1500150032%27%34%,  Alexander "baSe" Rybin5d 11h 47m4d 18h 29m3d 8h 35m2319275836%41%45%
  Last Chance  "vedmedik"1d 1h 21m0d 19h 57m0d 16h 7m2141167933%37%36%CA ven0m
  AMD  Anton "Cooller" Singov2d 22h 37m2d 13h 41m2d 13h 18m2488241432%33%41%,  Johan "toxjq" Quick1d 5h 58m0d 19h 25m0d 16h 39m1500247236%43%49%
  The Vengabus  Marco "vengeuR" Ragusa1d 22h 21m1d 11h 57m1d 8h 23m2756284237%40%48%,  Dan "Busdriverx" Brown1d 6h 3m1d 1h 53m0d 20h 29m2127244940%42%48%
  Nemiga  Maciej "Av3k" Krzykowski1d 15h 39m1d 8h 11m1d 6h 1m1500150033%34%42% Alexei "Cypher" Yanushevsky2d 19h 59m2d 10h 29m2d 9h 45m2576271038%39%46%
  Myztro Gaming EU  Adrián "RAISY" Birgány2d 13h 33m1d 20h 46m1d 15h 22m2138302044%38%46%,  Kyle "Silencep" Mooren0d 4h 49m0d 3h 21m0d 2h 50m1500235135%40%49%
  Team Liquid  Shane "rapha" Hendrixon1d 11h 11m1d 5h 19m1d 4h 26m1500316239%36%43%,  Tim "DaHanG" Fogarty0d 19h 9m0d 15h 59m0d 14h 48m1500278235%35%41%
  Myztro Gaming CIS  Nikita "clawz" Marchinsky1d 9h 23m0d 12h 43m0d 12h 38m2725255440%43%49% Dmytro "Xron" Sakharuk1d 23h 46m1d 2h 13m0d 19h 44m2772276641%41%52%

Přímý přenos sledujte na Twitch.tv/Quake

Pro komentář se musíš přihlásit
Results
Playoffs
Alexei "Cypher" Yanushevsky
Marcel "k1llsen" Paul
Alexander "baSe" Rybin
Wiktor "phaze" Skwarczynski
Anton "Cooller" Singov
Dmytro "Xron" Sakharuk
Sebastian "Spart1e" Siira
Marco "vengeuR" Ragusa
Playoffs
 Moses "psygib" Salas
 Branden "Br1ck" Gwyn
 Daniel "lateral0ls" Davis
Paul "sib" Titkov
Justin "Effortless" Yergeau
??? "malvoe" ???
Andrew "gellehsak" Ryder
 Kyle "dramiS" Simard
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Shane "Rapha" Hendrixon
Maciej "Av3k" Krzykowski
Marcel "k1llsen" Paul
Anton "Cooller" Singov
Single Elimination, BO3 Bracket
The Pretenders: BlackHiveMind, engiGear
Rainbow Unicorns: LK7R, Depka
pannkaka: Misirlou, tillbaks
Mario Bros: Luram, Slayer6
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Team Liquid: Rapha, DaHanG
AMD: Cooller, toxjq
Nemiga: Cypher, Av3k
Last Chance: Vedmedik, yen0m
Single Elimination, BO3 Bracket
ILoveFortnite
Spuk
stepasqa
ilysher
Single Elimination Bo3 -> Bo5
Prox1mo
Pikawa
Deep6
Double Elimination Bo1 -> Bo3 Bracket
VengeuR
AGENT
SPART1E
Group Stage - Week 2

Group 1
Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Daniel "pikawa" Pikalski
Alexander "baSe" Rybin - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Romain "dem0n" Leclercq - DNP - Sebastian "Spart1e" Siira

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0 - Alexander "baSe" Rybin
Romain "dem0n" Leclercq - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Sebastian "Spart1e" Siira - DNP - Daniel "pikawa" Pikalski

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Sebastian "Spart1e" Siira
Romain "dem0n" Leclercq - 0:2 - Alexander "baSe" Rybin
Daniel "pikawa" Pikalski - 0:2D - Hans "megamaSi" Dieter

Group 2
Adrián "RAISY" Birgány - 1:2 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Jakub "qbs0n" Zdulecznyy - 0:2 - Pavels "bukster" Bartkevics

Adrián "RAISY" Birgány - 2:0 - Pavels "bukster" Bartkevics
Anton "Cooller" Singov - 2:0 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Adrián "RAISY" Birgány - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Pavels "bukster" Bartkevics - 2:1 - ??? "ch33rra" ???
Nikolai "agent" Mayorov - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Group 3
Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2_0 - Kirill "cnz" Golubjov
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski
??? "LKO" ??? - 0:2D - Marcel "k1llsen" Paul

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:0 -  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev
??? "LKO" ??? - 0:2D - Wiktor "phaze" Skwarczynski
Marcel "k1llsen" Paul - 2:0 -  Kirill "cnz" Golubjov

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:1 - Marcel "k1llsen" Paul
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 2:0D - ??? "LKO" ???
 Kirill "cnz" Golubjov - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski

Group 4
Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
Nikola "serious" Gojic - 2:0 -  Sergey "evil" Orehov
Cameron "CMRN" Brown - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

 Nikola "serious" Gojic - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
 Sergey "evil" Orehov - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
 Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 -  Cameron "CMRN" Brown

Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 - Nikola "serious" Gojic
Cameron "CMRN" Brown - 2:1 -  Sergey "evil" Orehov
 Alexsey "Nitrino" Kartashev - DNP-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

Double Elimination Bracket
kidzzz
jumanj
epicmushrOom