Welcome to Czech Quake

Quake Open League #8

Dnes odstartuje osmá edice Quake Open League, ta bude mít poněkud narušený harmonogram, jelikož se v průběhu této sezóny odehrává DreamHack Winter.

V této sezóně se k zápolení napříč čtveřicí divizí přihlásilo přes 130 hráčů, kdy více jako 70 pochází z evropského kontinentu a zbylá 60tka reprezentuje severamerickou školu.

První hrací den je právě dnes a program začíná v 19:00, další série zápasů je na plánu příští týden, 21.listopadu. Začátek Playoff je v plánu 27.listopadu a celé klány vyvrcholí s týdenním spožděním, 9.prosince.

Základní skupiny pro Evropskou divizi mají 6 hráčů a vypadají následovně:

  Group 1   Group 2  
   Marco "vengeuR" Ragusa1d 21h 32m1d 10h 30m1d 8h 5m2756272837%40%48%
 Romain "dem0n" Leclercq0d 13h 43m0d 10h 32m0d 9h 27m2228238736%38%39%
 Sebastian "Spart1e" Siira4d 6h 1m3d 20h 12m3d 3h 27m1993269436%37%43%
 Hans "megamaSi" Dieter0d 15h 29m0d 10h 48m0d 8h 47m2206242362%39%51%
 Alexander "baSe" Rybin5d 5h 30m4d 18h 11m3d 2h 28m2319258336%41%45%
 Daniel "pikawa" Pikalskid h md h md h m1500150022%24%21%
   Adrián "RAISY" Birgány2d 13h 5m1d 20h 42m1d 15h 19m2138302044%37%45%
 ??? "ch33rra" ???1d 1h 19m0d 14h 3m0d 8h 0m1500150041%26%35%
 Jakub "qbs0n" Zdulecznyy3d 15h 17m2d 8h 1m1d 17h 40m2235239237%32%39%
 Anton "Cooller" Singov2d 18h 30m2d 8h 51m2d 8h 30m1639236132%33%40%
 Pavels "bukster" Bartkevics3d 12h 8m3d 5h 56m2d 20h 9m2471262639%33%40%
 Nikolai "agent" Mayorovd h md h md h m1500150032%27%34%
 
         
  Group 3   Group 4  
 

 Alexei "Cypher" Yanushevsky2d 18h 25m2d 9h 49m2d 9h 45m2419250537%39%46%
 ??? "LKO" ???0d 21h 42m0d 20h 7m0d 14h 14m2179235334%37%39%
 Marcel "k1llsen" Paul2d 23h 4m1d 13h 23m1d 13h 9m1813296242%41%49%
 Wiktor "phaze" Skwarczynski2d 14h 40m1d 16h 12m1d 12h 31m2335235539%37%43%
 Zhambyl "prox1mo" Kaliyev2d 19h 41m2d 9h 9m1d 17h 26m2238236041%36%43%
 Kirill "cnz" Golubjov1d 20h 42m1d 11h 19m1d 5h 16m1500231244%37%47%

   Dmytro "Xron" Sakharuk1d 22h 30m1d 1h 58m0d 19h 41m2772276641%41%52%
 Sergey "evil" Orehov1d 14h 16m1d 13h 4m1d 0h 29m1500226428%27%33%
 Nikola "serious" Gojic2d 16h 48m2d 4h 33m1d 19h 14m2476281341%48%51%
 Jóhann "Joxx" Þorvaldsson2d 10h 51m2d 10h 37m1d 15h 7m2224241534%29%37%
 Cameron "CMRN" Brown1d 15h 33m1d 15h 29m0d 16h 18m2282245336%33%43%
 Alexsey "Nitrino" Kartashev4d 13h 32m2d 23h 4m2d 15h 8m2496246538%37%42%
 

Seznam aktuálních streamů pro jednotlivé zápasy prvního týdne bude doplněn.

Pro komentář se musíš přihlásit
Results
Playoffs
Alexei "Cypher" Yanushevsky
Marcel "k1llsen" Paul
Alexander "baSe" Rybin
Wiktor "phaze" Skwarczynski
Anton "Cooller" Singov
Dmytro "Xron" Sakharuk
Sebastian "Spart1e" Siira
Marco "vengeuR" Ragusa
Playoffs
 Moses "psygib" Salas
 Branden "Br1ck" Gwyn
 Daniel "lateral0ls" Davis
Paul "sib" Titkov
Justin "Effortless" Yergeau
??? "malvoe" ???
Andrew "gellehsak" Ryder
 Kyle "dramiS" Simard
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Shane "Rapha" Hendrixon
Maciej "Av3k" Krzykowski
Marcel "k1llsen" Paul
Anton "Cooller" Singov
Single Elimination, BO3 Bracket
The Pretenders: BlackHiveMind, engiGear
Rainbow Unicorns: LK7R, Depka
pannkaka: Misirlou, tillbaks
Mario Bros: Luram, Slayer6
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Team Liquid: Rapha, DaHanG
AMD: Cooller, toxjq
Nemiga: Cypher, Av3k
Last Chance: Vedmedik, yen0m
Single Elimination, BO3 Bracket
ILoveFortnite
Spuk
stepasqa
ilysher
Single Elimination Bo3 -> Bo5
Prox1mo
Pikawa
Deep6
Double Elimination Bo1 -> Bo3 Bracket
VengeuR
AGENT
SPART1E
Group Stage - Week 2

Group 1
Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Daniel "pikawa" Pikalski
Alexander "baSe" Rybin - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Romain "dem0n" Leclercq - DNP - Sebastian "Spart1e" Siira

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0 - Alexander "baSe" Rybin
Romain "dem0n" Leclercq - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Sebastian "Spart1e" Siira - DNP - Daniel "pikawa" Pikalski

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Sebastian "Spart1e" Siira
Romain "dem0n" Leclercq - 0:2 - Alexander "baSe" Rybin
Daniel "pikawa" Pikalski - 0:2D - Hans "megamaSi" Dieter

Group 2
Adrián "RAISY" Birgány - 1:2 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Jakub "qbs0n" Zdulecznyy - 0:2 - Pavels "bukster" Bartkevics

Adrián "RAISY" Birgány - 2:0 - Pavels "bukster" Bartkevics
Anton "Cooller" Singov - 2:0 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Adrián "RAISY" Birgány - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Pavels "bukster" Bartkevics - 2:1 - ??? "ch33rra" ???
Nikolai "agent" Mayorov - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Group 3
Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2_0 - Kirill "cnz" Golubjov
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski
??? "LKO" ??? - 0:2D - Marcel "k1llsen" Paul

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:0 -  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev
??? "LKO" ??? - 0:2D - Wiktor "phaze" Skwarczynski
Marcel "k1llsen" Paul - 2:0 -  Kirill "cnz" Golubjov

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:1 - Marcel "k1llsen" Paul
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 2:0D - ??? "LKO" ???
 Kirill "cnz" Golubjov - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski

Group 4
Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
Nikola "serious" Gojic - 2:0 -  Sergey "evil" Orehov
Cameron "CMRN" Brown - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

 Nikola "serious" Gojic - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
 Sergey "evil" Orehov - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
 Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 -  Cameron "CMRN" Brown

Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 - Nikola "serious" Gojic
Cameron "CMRN" Brown - 2:1 -  Sergey "evil" Orehov
 Alexsey "Nitrino" Kartashev - DNP-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

Double Elimination Bracket
kidzzz
jumanj
epicmushrOom