Welcome to Czech Quake

Czech Quake Duel Cup #1

Update 3: Turnaj bude dotován 1337 QuaCZkami, které budou rozdělěny mezi všechny účastníky turnaje. Každý z hráčů navíc získá do svého Czech Quake profilu jedinečný Medal.

Update 2:  LK7R  a jeho firma Trustlab s.r.o. věnovali do turnaje 16GB USB3 flash, kterou si odnese druhý nejlepší z vás a pero Parker, které si odnese třetí nejlepší z vás! 

Update 1:  Jan "Pharaphobia" Drlý rozšířil náš seznam cen o podložku SteelSeries QcK Mass, kterou si jako bonus odnese ten nejlepší z vás! 

V sobotu 10.11.2018 se bude konat historicky první československý duelový turnaj v Quake Champions. A všichni jste srdečně zváni! 

Hráči kteří se umístí na prvních pěti místech si rozdělí několik počítačových her a to konkrétně:

OwlBoy, Kerbal Space Program, Dead Rising 4,
Conan Exiles, Rise of the Tomb Raider 

Hrát se bude systémem Double elimination v Bo3 zápasech s Bo5 finále.

Začátek turnaje je stanoven na 18:00 a check-in začíná v 17:00.

Během turnaje musíte být přítomni na našem discord kanále

Registrovat se můžete na Czech Quake Duel Cup #1 kde najdete i kompletní pravidla! 

Vybrané zápasy budou streamované na https://www.twitch.tv/pharaphobia a součastí přenosu bude i giveaway. 

Tak vám přeji GL&HF a doufám v hojnou účast!

Pro komentář se musíš přihlásit

  • 1
    wolF
    07.11.2018 00:02

    SUper ! ale škoda nestíhám to datum jsem na chlastačce :(

     


  • 1
    Kyng
    07.11.2018 16:40

    A to si říkáš progamer? :D


  • 1
    LK7R
    06.11.2018 00:16

    Meat!


  • 2
    cenexer
    02.11.2018 09:59

    +1, GL & HF! :-)


  • 1
    BreJk
    01.11.2018 23:07

    A já zrovna nemůžu, tom raider by se hodil :(


  • 1
    Kyng
    02.11.2018 06:18

    To musíš!


  • 1
    Awaren
    01.11.2018 22:31

    Duelum moc neholduju ale zahral bych... jen nevim jak se na to bude tvarit mala. Ta usina prave mezi sestou a pul sedmou a trochu se bojim ze to nestihnu


  • 3
    Hawr1x
    01.11.2018 21:42

    Okay, bookuju si to v rodinném kalendáři, páč nechci dostat BAN :-)

Calendar
Results
Playoffs
Alexei "Cypher" Yanushevsky
Marcel "k1llsen" Paul
Alexander "baSe" Rybin
Wiktor "phaze" Skwarczynski
Anton "Cooller" Singov
Dmytro "Xron" Sakharuk
Sebastian "Spart1e" Siira
Marco "vengeuR" Ragusa
Playoffs
 Moses "psygib" Salas
 Branden "Br1ck" Gwyn
 Daniel "lateral0ls" Davis
Paul "sib" Titkov
Justin "Effortless" Yergeau
??? "malvoe" ???
Andrew "gellehsak" Ryder
 Kyle "dramiS" Simard
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Shane "Rapha" Hendrixon
Maciej "Av3k" Krzykowski
Marcel "k1llsen" Paul
Anton "Cooller" Singov
Single Elimination, BO3 Bracket
The Pretenders: BlackHiveMind, engiGear
Rainbow Unicorns: LK7R, Depka
pannkaka: Misirlou, tillbaks
Mario Bros: Luram, Slayer6
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Team Liquid: Rapha, DaHanG
AMD: Cooller, toxjq
Nemiga: Cypher, Av3k
Last Chance: Vedmedik, yen0m
Single Elimination, BO3 Bracket
ILoveFortnite
Spuk
stepasqa
ilysher
Single Elimination Bo3 -> Bo5
Prox1mo
Pikawa
Deep6
Double Elimination Bo1 -> Bo3 Bracket
VengeuR
AGENT
SPART1E
Group Stage - Week 2

Group 1
Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Daniel "pikawa" Pikalski
Alexander "baSe" Rybin - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Romain "dem0n" Leclercq - DNP - Sebastian "Spart1e" Siira

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0 - Alexander "baSe" Rybin
Romain "dem0n" Leclercq - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Sebastian "Spart1e" Siira - DNP - Daniel "pikawa" Pikalski

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Sebastian "Spart1e" Siira
Romain "dem0n" Leclercq - 0:2 - Alexander "baSe" Rybin
Daniel "pikawa" Pikalski - 0:2D - Hans "megamaSi" Dieter

Group 2
Adrián "RAISY" Birgány - 1:2 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Jakub "qbs0n" Zdulecznyy - 0:2 - Pavels "bukster" Bartkevics

Adrián "RAISY" Birgány - 2:0 - Pavels "bukster" Bartkevics
Anton "Cooller" Singov - 2:0 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Adrián "RAISY" Birgány - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Pavels "bukster" Bartkevics - 2:1 - ??? "ch33rra" ???
Nikolai "agent" Mayorov - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Group 3
Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2_0 - Kirill "cnz" Golubjov
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski
??? "LKO" ??? - 0:2D - Marcel "k1llsen" Paul

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:0 -  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev
??? "LKO" ??? - 0:2D - Wiktor "phaze" Skwarczynski
Marcel "k1llsen" Paul - 2:0 -  Kirill "cnz" Golubjov

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:1 - Marcel "k1llsen" Paul
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 2:0D - ??? "LKO" ???
 Kirill "cnz" Golubjov - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski

Group 4
Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
Nikola "serious" Gojic - 2:0 -  Sergey "evil" Orehov
Cameron "CMRN" Brown - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

 Nikola "serious" Gojic - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
 Sergey "evil" Orehov - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
 Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 -  Cameron "CMRN" Brown

Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 - Nikola "serious" Gojic
Cameron "CMRN" Brown - 2:1 -  Sergey "evil" Orehov
 Alexsey "Nitrino" Kartashev - DNP-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

Double Elimination Bracket
kidzzz
jumanj
epicmushrOom