Welcome to Czech Quake

Italian Esport Open 2018

Na přelomu října a listopadu přivítá LUCCA letošní Italian eSports Open.

Součástí festivalu pořádaného ESL bude i turnaj Quake Champions, který přivítá přední hráče Quake komunity.

Po úspěchu, který si připsal  Marcel "k1llsen" Paul2d 21h 43m1d 11h 44m1d 8h 23m1813290543%41%49% v minulém roce se tento ostrostřelec vrací na místo činu a bude obhajovat titul. Zároveň je prvním nasazeným hráčem, který nemusí projít kvalifikační skupiny.

Jeho cesta však rozhodně nebude procházkou růžovým sadem, protože do Itálie míří i nedávný vítěz PGL a jeden z nejlepších hráčů severoamerického kontinentu,  Shane "rapha" Hendrixon1d 8h 51m1d 4h 17m1d 3h 47m1500300239%36%43%.

Aby toho nebylo mmálo, tak na soupisce hráčů najdeme i ruskou stálici a druhého finalistu PGL,  Antona "Cooller" Singova2d 13h 32m2d 8h 15m2d 5h 51m1639236132%32%40% a dvojnásobného QuakeCon šampióna v Quake Live  Alexeie "Cypher" Yanushevského2d 14h 20m2d 9h 49m2d 9h 42m2419265038%39%46%.

K celé situaci se bude jistě chtít vyjádřit i trojnásobý vítěz QuakeConu (tentokráte hry, která se bude hrát) a druhý nasazený hráč,  Nikita "clawz" Marchinsky1d 8h 46m0d 11h 37m0d 10h 15m2725255441%43%49%.

Na turnaji se objeví i zbytek jeho kamarádů z Myztro, kteří do LUCCY jistě nejedou jen do počtu:

 Dmytro "Xron" Sakharuk1d 21h 12m1d 1h 44m0d 19h 40m2772276641%41%52%,  Gereth "GaRpY" Marshall2d 1h 47m1d 17h 47m1d 6h 53m1500254834%36%43% a  Adrián "RAISY" Birgány2d 12h 35m1d 20h 41m1d 15h 18m2138302044%37%45%

Domácí barvy hájí v turnaji nadějný mladíček  Marco "vengeuR" Ragusa1d 18h 10m1d 9h 10m1d 6h 43m2756278337%40%48% a legenda a dlouhodobý člen Quake komunity:  Fulvio "polterizer" Tornaghi1d 12h 31m1d 6h 5m1d 4h 36m2516222448%41%52%.

Celý turnaj bude možné sledovat na oficiálním Twitch streamu Quake.

Pro komentář se musíš přihlásit
Calendar
Results
Playoffs
Alexei "Cypher" Yanushevsky
Marcel "k1llsen" Paul
Alexander "baSe" Rybin
Wiktor "phaze" Skwarczynski
Anton "Cooller" Singov
Dmytro "Xron" Sakharuk
Sebastian "Spart1e" Siira
Marco "vengeuR" Ragusa
Playoffs
 Moses "psygib" Salas
 Branden "Br1ck" Gwyn
 Daniel "lateral0ls" Davis
Paul "sib" Titkov
Justin "Effortless" Yergeau
??? "malvoe" ???
Andrew "gellehsak" Ryder
 Kyle "dramiS" Simard
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Shane "Rapha" Hendrixon
Maciej "Av3k" Krzykowski
Marcel "k1llsen" Paul
Anton "Cooller" Singov
Single Elimination, BO3 Bracket
The Pretenders: BlackHiveMind, engiGear
Rainbow Unicorns: LK7R, Depka
pannkaka: Misirlou, tillbaks
Mario Bros: Luram, Slayer6
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Team Liquid: Rapha, DaHanG
AMD: Cooller, toxjq
Nemiga: Cypher, Av3k
Last Chance: Vedmedik, yen0m
Single Elimination, BO3 Bracket
ILoveFortnite
Spuk
stepasqa
ilysher
Single Elimination Bo3 -> Bo5
Prox1mo
Pikawa
Deep6
Double Elimination Bo1 -> Bo3 Bracket
VengeuR
AGENT
SPART1E
Group Stage - Week 2

Group 1
Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Daniel "pikawa" Pikalski
Alexander "baSe" Rybin - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Romain "dem0n" Leclercq - DNP - Sebastian "Spart1e" Siira

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0 - Alexander "baSe" Rybin
Romain "dem0n" Leclercq - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Sebastian "Spart1e" Siira - DNP - Daniel "pikawa" Pikalski

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Sebastian "Spart1e" Siira
Romain "dem0n" Leclercq - 0:2 - Alexander "baSe" Rybin
Daniel "pikawa" Pikalski - 0:2D - Hans "megamaSi" Dieter

Group 2
Adrián "RAISY" Birgány - 1:2 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Jakub "qbs0n" Zdulecznyy - 0:2 - Pavels "bukster" Bartkevics

Adrián "RAISY" Birgány - 2:0 - Pavels "bukster" Bartkevics
Anton "Cooller" Singov - 2:0 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Adrián "RAISY" Birgány - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Pavels "bukster" Bartkevics - 2:1 - ??? "ch33rra" ???
Nikolai "agent" Mayorov - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Group 3
Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2_0 - Kirill "cnz" Golubjov
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski
??? "LKO" ??? - 0:2D - Marcel "k1llsen" Paul

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:0 -  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev
??? "LKO" ??? - 0:2D - Wiktor "phaze" Skwarczynski
Marcel "k1llsen" Paul - 2:0 -  Kirill "cnz" Golubjov

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:1 - Marcel "k1llsen" Paul
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 2:0D - ??? "LKO" ???
 Kirill "cnz" Golubjov - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski

Group 4
Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
Nikola "serious" Gojic - 2:0 -  Sergey "evil" Orehov
Cameron "CMRN" Brown - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

 Nikola "serious" Gojic - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
 Sergey "evil" Orehov - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
 Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 -  Cameron "CMRN" Brown

Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 - Nikola "serious" Gojic
Cameron "CMRN" Brown - 2:1 -  Sergey "evil" Orehov
 Alexsey "Nitrino" Kartashev - DNP-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

Double Elimination Bracket
kidzzz
jumanj
epicmushrOom