Welcome to Czech Quake

Rising Challenge, Hungary

Na konci října proběhne v rámci MondoConu turnaj Rising Challenge. Patronát nad akcí převzal PC Guru, největší herní časopis v Maďarsku a přímý přenos z této akce bude možné sledovat na Twitchi QuakeChampions_hu.

V rámci Challenge se bude hrát jak DUEL, tak 2on2 a
hlavní organizaci má na starosti HU Zoltan "superr0x" Zsigri.

Rising se skládá z dvou online kvalifikací a jedné offline kvalifikace a v obou případech si to nejlepší čtveřice rozdá 21.října na LAN finále v Budapešti o herní příslušenství a podíl z peněžní dotace 500 €uro.

V tuto chvíli jsou známi kvalifikanti ze všech online kvalifikací a v "maďarském mistrovství se tak představí následující lineup:

   2on2   DUEL 
   Árpád "Dash" Varga0d 5h 29m0d 5h 15m0d 3h 23m2085212940%32%43% &  Laszlo "Feeder" Cseh0d 0h 24m0d 0h 16m0d 0h 11m2013189737%35%48%    Márk "kyussfia" Mikus0d 9h 55m0d 8h 14m0d 7h 54m1633176238%23%33%
 Zoltan "Arhel" Takacs1d 7h 13m0d 19h 40m0d 10h 42m1456173931%27%27%
   Gorgely "oWLyxc" Dubecz1d 13h 45m0d 16h 51m0d 10h 5m1912183737%34%42% &  Lukács "Br4z1L" Gábor0d 8h 54m0d 8h 53m0d 5h 19m1923177333%31%37%    Árpád "Dash" Varga0d 5h 29m0d 5h 15m0d 3h 23m2085212940%32%43%  Kosik "kanipox" Levente0d 7h 28m0d 6h 48m0d 3h 5m2093195343%40%43%
        Balázs "Stati" Blága2d 10h 11m1d 10h 31m1d 7h 8m1984207334%36%39%  Istvan "Death" Mate0d 12h 22m0d 9h 51m0d 6h 41m1851179739%27%34%

Další hráči a teamy budou nominováni z offline kvalifikace, která proběhne 20.října.

Pro komentář se musíš přihlásit

  • 1
    Kyng
    17.10.2018 21:04

    Ty jo, to nejsou zas az takovy skilleri, tam by se delo i doject :)


  • 1
    Hawr1x
    16.10.2018 20:50

    Special thanks 2 superr0x 4 helping with this article! <3

Calendar
Results
Playoffs
Alexei "Cypher" Yanushevsky
Marcel "k1llsen" Paul
Alexander "baSe" Rybin
Wiktor "phaze" Skwarczynski
Anton "Cooller" Singov
Dmytro "Xron" Sakharuk
Sebastian "Spart1e" Siira
Marco "vengeuR" Ragusa
Playoffs
 Moses "psygib" Salas
 Branden "Br1ck" Gwyn
 Daniel "lateral0ls" Davis
Paul "sib" Titkov
Justin "Effortless" Yergeau
??? "malvoe" ???
Andrew "gellehsak" Ryder
 Kyle "dramiS" Simard
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Shane "Rapha" Hendrixon
Maciej "Av3k" Krzykowski
Marcel "k1llsen" Paul
Anton "Cooller" Singov
Single Elimination, BO3 Bracket
The Pretenders: BlackHiveMind, engiGear
Rainbow Unicorns: LK7R, Depka
pannkaka: Misirlou, tillbaks
Mario Bros: Luram, Slayer6
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Team Liquid: Rapha, DaHanG
AMD: Cooller, toxjq
Nemiga: Cypher, Av3k
Last Chance: Vedmedik, yen0m
Single Elimination, BO3 Bracket
ILoveFortnite
Spuk
stepasqa
ilysher
Single Elimination Bo3 -> Bo5
Prox1mo
Pikawa
Deep6
Double Elimination Bo1 -> Bo3 Bracket
VengeuR
AGENT
SPART1E
Group Stage - Week 2

Group 1
Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Daniel "pikawa" Pikalski
Alexander "baSe" Rybin - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Romain "dem0n" Leclercq - DNP - Sebastian "Spart1e" Siira

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0 - Alexander "baSe" Rybin
Romain "dem0n" Leclercq - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Sebastian "Spart1e" Siira - DNP - Daniel "pikawa" Pikalski

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Sebastian "Spart1e" Siira
Romain "dem0n" Leclercq - 0:2 - Alexander "baSe" Rybin
Daniel "pikawa" Pikalski - 0:2D - Hans "megamaSi" Dieter

Group 2
Adrián "RAISY" Birgány - 1:2 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Jakub "qbs0n" Zdulecznyy - 0:2 - Pavels "bukster" Bartkevics

Adrián "RAISY" Birgány - 2:0 - Pavels "bukster" Bartkevics
Anton "Cooller" Singov - 2:0 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Adrián "RAISY" Birgány - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Pavels "bukster" Bartkevics - 2:1 - ??? "ch33rra" ???
Nikolai "agent" Mayorov - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Group 3
Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2_0 - Kirill "cnz" Golubjov
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski
??? "LKO" ??? - 0:2D - Marcel "k1llsen" Paul

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:0 -  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev
??? "LKO" ??? - 0:2D - Wiktor "phaze" Skwarczynski
Marcel "k1llsen" Paul - 2:0 -  Kirill "cnz" Golubjov

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:1 - Marcel "k1llsen" Paul
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 2:0D - ??? "LKO" ???
 Kirill "cnz" Golubjov - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski

Group 4
Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
Nikola "serious" Gojic - 2:0 -  Sergey "evil" Orehov
Cameron "CMRN" Brown - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

 Nikola "serious" Gojic - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
 Sergey "evil" Orehov - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
 Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 -  Cameron "CMRN" Brown

Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 - Nikola "serious" Gojic
Cameron "CMRN" Brown - 2:1 -  Sergey "evil" Orehov
 Alexsey "Nitrino" Kartashev - DNP-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

Double Elimination Bracket
kidzzz
jumanj
epicmushrOom