Welcome to Czech Quake

ESWC Quake Champions 2018

V termínu od 26. do 27.října se u příležitosti ESWC Paris Games Week setká osmička hráčů Quake Champions v souboji o 10 000 dolarů.

Čtveřice těchto hráčů bude z Francie, do počtu je pak doplní čtyři hráči z evropského regionu. Podrobnosti o účastníkách budou doplněny na oficiálních stránkách a selekce proběhne na základě jejich nedávných výkonů.

26.října se odehrají základní skupiny a každý ze zápasů bude Bo5
27.října bude následovat Single Elimination Playoff, též na 3 vítězné mapy

Komentář ve fancouzštině přinesou na oficiálním Twitch kanálu turnaje pánové

Sandy "Supr3m3" Ancelin a Axel "ZuluA" Acquarone


ESWC oznámila prvních 6 účatníků turnaje,
kteří se následně lehce změnili a nakonec nastoupí v těchto základních skupinách.

  Skupina A   Skupina B  
         
   Anton "Cooller" Singov2d 8h 7m2d 7h 0m2d 5h 45m1639236132%32%40%    Grégoire "Greg2fram" de Framond1d 12h 29m0d 21h 18m0d 12h 39m2091215539%34%43%  
   Gereth "GaRpY" Marshall2d 0h 27m1d 17h 14m1d 6h 53m1500250534%36%43%    Nicolas "Nykho" Sturla5d 4h 4m2d 0h 39m1d 17h 34m1904246241%40%45%  
   Adrián "RAISY" Birgány2d 12h 3m1d 20h 38m1d 15h 18m2138301244%37%45%    Hector "Thorkey" de Framond0d 23h 40m0d 18h 17m0d 10h 45m2053220838%36%41%  
   Nikita "clawz" Marchinsky1d 8h 36m0d 11h 35m0d 9h 45m2725255441%43%49%    Antoine "boNz" Le Saint0d 12h 57m0d 10h 33m0d 8h 17m2166208247%34%45%  
Pro komentář se musíš přihlásit

  • 1
    Kyng
    15.10.2018 21:13

    Mohl by se tam objevot strenx :)


  • 1
    Hawr1x
    16.10.2018 20:51

    Taky chci vidět Strenexe ...

Calendar
Online Streams
Results
Playoffs
Alexei "Cypher" Yanushevsky
Marcel "k1llsen" Paul
Alexander "baSe" Rybin
Wiktor "phaze" Skwarczynski
Anton "Cooller" Singov
Dmytro "Xron" Sakharuk
Sebastian "Spart1e" Siira
Marco "vengeuR" Ragusa
Playoffs
 Moses "psygib" Salas
 Branden "Br1ck" Gwyn
 Daniel "lateral0ls" Davis
Paul "sib" Titkov
Justin "Effortless" Yergeau
??? "malvoe" ???
Andrew "gellehsak" Ryder
 Kyle "dramiS" Simard
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Shane "Rapha" Hendrixon
Maciej "Av3k" Krzykowski
Marcel "k1llsen" Paul
Anton "Cooller" Singov
Single Elimination, BO3 Bracket
The Pretenders: BlackHiveMind, engiGear
Rainbow Unicorns: LK7R, Depka
pannkaka: Misirlou, tillbaks
Mario Bros: Luram, Slayer6
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Team Liquid: Rapha, DaHanG
AMD: Cooller, toxjq
Nemiga: Cypher, Av3k
Last Chance: Vedmedik, yen0m
Single Elimination, BO3 Bracket
ILoveFortnite
Spuk
stepasqa
ilysher
Single Elimination Bo3 -> Bo5
Prox1mo
Pikawa
Deep6
Double Elimination Bo1 -> Bo3 Bracket
VengeuR
AGENT
SPART1E
Group Stage - Week 2

Group 1
Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Daniel "pikawa" Pikalski
Alexander "baSe" Rybin - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Romain "dem0n" Leclercq - DNP - Sebastian "Spart1e" Siira

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0 - Alexander "baSe" Rybin
Romain "dem0n" Leclercq - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Sebastian "Spart1e" Siira - DNP - Daniel "pikawa" Pikalski

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Sebastian "Spart1e" Siira
Romain "dem0n" Leclercq - 0:2 - Alexander "baSe" Rybin
Daniel "pikawa" Pikalski - 0:2D - Hans "megamaSi" Dieter

Group 2
Adrián "RAISY" Birgány - 1:2 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Jakub "qbs0n" Zdulecznyy - 0:2 - Pavels "bukster" Bartkevics

Adrián "RAISY" Birgány - 2:0 - Pavels "bukster" Bartkevics
Anton "Cooller" Singov - 2:0 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Adrián "RAISY" Birgány - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Pavels "bukster" Bartkevics - 2:1 - ??? "ch33rra" ???
Nikolai "agent" Mayorov - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Group 3
Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2_0 - Kirill "cnz" Golubjov
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski
??? "LKO" ??? - 0:2D - Marcel "k1llsen" Paul

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:0 -  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev
??? "LKO" ??? - 0:2D - Wiktor "phaze" Skwarczynski
Marcel "k1llsen" Paul - 2:0 -  Kirill "cnz" Golubjov

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:1 - Marcel "k1llsen" Paul
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 2:0D - ??? "LKO" ???
 Kirill "cnz" Golubjov - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski

Group 4
Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
Nikola "serious" Gojic - 2:0 -  Sergey "evil" Orehov
Cameron "CMRN" Brown - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

 Nikola "serious" Gojic - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
 Sergey "evil" Orehov - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
 Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 -  Cameron "CMRN" Brown

Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 - Nikola "serious" Gojic
Cameron "CMRN" Brown - 2:1 -  Sergey "evil" Orehov
 Alexsey "Nitrino" Kartashev - DNP-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

Double Elimination Bracket
kidzzz
jumanj
epicmushrOom