Welcome to Czech Quake

PGL Quake Champions Open - Playoff

Včerejší den byl opět nabytý kvalitní podívanou, kterou zprostředkovala šestnáctka nejlepších hráčů kvalifikovaných do základních skupin.

Do PLAYOFF však mohlo postoupit jen 8 borců a ty se o posty v single elimination pavouku podělili následovně.

    Finále    
   Anton "Cooller" Singov2d 5h 59m2d 5h 44m2d 3h 26m1639260632%32%40% VOD  Shane "rapha" Hendrixon1d 6h 47m1d 3h 40m1d 3h 22m1500293939%36%43%  
         
Semifinále
   Nikita "clawz" Marchinsky1d 8h 11m0d 11h 28m0d 9h 7m2725255441%43%49% VOD  Shane "rapha" Hendrixon1d 6h 28m1d 3h 40m1d 3h 22m1500293939%36%43%  
   Anton "Cooller" Singov2d 5h 58m2d 5h 44m2d 3h 26m1639260632%32%40% VOD  Marcel "k1llsen" Paul2d 18h 13m1d 7h 43m0d 23h 17m1813280743%41%49%  
         
Čtvrtfinále
    Nikita "clawz" Marchinsky1d 7h 48m0d 11h 26m0d 9h 3m2725255441%43%49% 2:1  Adrián "RAISY" Birgány2d 11h 39m1d 20h 33m1d 15h 13m2138280944%37%45%  
   Shane "rapha" Hendrixon1d 6h 14m1d 3h 40m1d 3h 22m1500293939%36%43% 2:0  Nikola "serious" Gojic2d 15h 21m2d 2h 36m1d 18h 52m2476281341%47%51%  
   Johan "toxjq" Quick1d 5h 58m0d 19h 25m0d 16h 39m1500247236%43%49% 1:2  Anton "Cooller" Singov2d 5h 52m2d 5h 44m2d 3h 26m1639260632%32%40%  
   Marcel "k1llsen" Paul2d 18h 13m1d 7h 33m0d 23h 0m1813280743%41%49% 2:0  Tim "DaHanG" Fogarty0d 18h 49m0d 15h 9m0d 14h 44m1500277135%34%41%  

Přímý přenos sledujte na oficálním Quake kanále.

Pro komentář se musíš přihlásit
Results
Playoffs
Alexei "Cypher" Yanushevsky
Marcel "k1llsen" Paul
Alexander "baSe" Rybin
Wiktor "phaze" Skwarczynski
Anton "Cooller" Singov
Dmytro "Xron" Sakharuk
Sebastian "Spart1e" Siira
Marco "vengeuR" Ragusa
Playoffs
 Moses "psygib" Salas
 Branden "Br1ck" Gwyn
 Daniel "lateral0ls" Davis
Paul "sib" Titkov
Justin "Effortless" Yergeau
??? "malvoe" ???
Andrew "gellehsak" Ryder
 Kyle "dramiS" Simard
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Shane "Rapha" Hendrixon
Maciej "Av3k" Krzykowski
Marcel "k1llsen" Paul
Anton "Cooller" Singov
Single Elimination, BO3 Bracket
The Pretenders: BlackHiveMind, engiGear
Rainbow Unicorns: LK7R, Depka
pannkaka: Misirlou, tillbaks
Mario Bros: Luram, Slayer6
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Team Liquid: Rapha, DaHanG
AMD: Cooller, toxjq
Nemiga: Cypher, Av3k
Last Chance: Vedmedik, yen0m
Single Elimination, BO3 Bracket
ILoveFortnite
Spuk
stepasqa
ilysher
Single Elimination Bo3 -> Bo5
Prox1mo
Pikawa
Deep6
Double Elimination Bo1 -> Bo3 Bracket
VengeuR
AGENT
SPART1E
Group Stage - Week 2

Group 1
Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Daniel "pikawa" Pikalski
Alexander "baSe" Rybin - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Romain "dem0n" Leclercq - DNP - Sebastian "Spart1e" Siira

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0 - Alexander "baSe" Rybin
Romain "dem0n" Leclercq - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Sebastian "Spart1e" Siira - DNP - Daniel "pikawa" Pikalski

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Sebastian "Spart1e" Siira
Romain "dem0n" Leclercq - 0:2 - Alexander "baSe" Rybin
Daniel "pikawa" Pikalski - 0:2D - Hans "megamaSi" Dieter

Group 2
Adrián "RAISY" Birgány - 1:2 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Jakub "qbs0n" Zdulecznyy - 0:2 - Pavels "bukster" Bartkevics

Adrián "RAISY" Birgány - 2:0 - Pavels "bukster" Bartkevics
Anton "Cooller" Singov - 2:0 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Adrián "RAISY" Birgány - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Pavels "bukster" Bartkevics - 2:1 - ??? "ch33rra" ???
Nikolai "agent" Mayorov - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Group 3
Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2_0 - Kirill "cnz" Golubjov
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski
??? "LKO" ??? - 0:2D - Marcel "k1llsen" Paul

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:0 -  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev
??? "LKO" ??? - 0:2D - Wiktor "phaze" Skwarczynski
Marcel "k1llsen" Paul - 2:0 -  Kirill "cnz" Golubjov

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:1 - Marcel "k1llsen" Paul
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 2:0D - ??? "LKO" ???
 Kirill "cnz" Golubjov - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski

Group 4
Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
Nikola "serious" Gojic - 2:0 -  Sergey "evil" Orehov
Cameron "CMRN" Brown - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

 Nikola "serious" Gojic - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
 Sergey "evil" Orehov - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
 Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 -  Cameron "CMRN" Brown

Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 - Nikola "serious" Gojic
Cameron "CMRN" Brown - 2:1 -  Sergey "evil" Orehov
 Alexsey "Nitrino" Kartashev - DNP-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

Double Elimination Bracket
kidzzz
jumanj
epicmushrOom