Welcome to Czech Quake

PGL Quake Champions Open - Group Stage

Po odehrané kvalifikaci máme několik překvapení, která se na bitevních polích v Bukurešti odehrála.

Úvodem si dovolím poznamenat, že kvalita rumunské produkce je perfektní a zatím asi nejlepší, co jsme mohli v Quake Champions vidět.

Poměrně brzo ráno se střetli dva tradiční soupeři série Quake, US Shane "Rapha" Hendrixon a stálice ruské Quake komunity, RU Anton "cooller" Singov. 

Napínavá bitva nakonec umožnila ruskému hráči postup do základních skupin, zatímco se jeho americký sok musel prokousávat spodní částí pavouka. VOD

Dalším překvapení přinesl "bratrovražedný" boj mezi BY Alexeiem "cYpheR" Yanushevskym a jeho kolegou z domovského klanu Nemiga, PL Maciejem "Av3k" Krzykowskim. VOD

Velký otazník se vznášel nad kvalitami DE Marcela "k1llsen" Paula, ten se v Lower Bracket potkal s jedním ze zástupců americké komunity, US Gavenem "whaz" Sorensenem. Pro k1llsena byl tento soubouj poslední překážkou před postupem do základních skupin a záznam jeho zápasu najdete zde.

V dobrém rozpoložení se ukázal na turnaji v Bukurešti  Nikola "serious" Gojic, který si zajistil postup do základních skupin po výhře nad EE Kirillem "cnz" Golubyovem. VOD

Základní Skupiny
  Skupina A   Skupina B  
   Anton "Cooller" Singov2d 5h 44m2d 5h 31m2d 3h 17m1639260632%32%40%
 Michael "dooi" Dewey1d 21h 53m1d 18h 43m1d 7h 36m1500221342%35%43%
 Nikita "clawz" Marchinsky1d 7h 46m0d 11h 26m0d 9h 3m2725255441%43%49%
 Alexander "baSe" Rybin4d 20h 57m4d 16h 47m2d 17h 45m1321251136%40%44%
   Marco "vengeuR" Ragusa1d 15h 0m1d 5h 47m1d 4h 3m2756262438%39%48%
RU Nikolai "AGENT" Mayorov
 Tim "DaHanG" Fogarty0d 18h 49m0d 14h 45m0d 14h 44m1500277135%34%41%
 Shane "rapha" Hendrixon1d 5h 51m1d 3h 40m1d 3h 22m1500293939%36%43%
 
         
  Skupina C   Skupina D  
   Adrián "RAISY" Birgány2d 11h 39m1d 20h 33m1d 15h 13m2138280944%37%45%
 Alexei "Cypher" Yanushevsky2d 9h 39m2d 7h 8m2d 1h 8m2170241838%39%46%
 Johan "toxjq" Quick1d 5h 58m0d 19h 13m0d 16h 39m1500247236%43%49%
 Gereth "GaRpY" Marshall1d 23h 9m1d 16h 10m1d 6h 53m1500248634%36%43%
   Maciej "Av3k" Krzykowski1d 15h 39m1d 7h 32m1d 5h 50m1500150033%33%41%
 Kirill "cnz" Golubjov1d 20h 42m1d 11h 19m1d 5h 16m1500231244%37%47%
 Nikola "serious" Gojic2d 14h 51m2d 1h 15m1d 18h 52m2476281341%47%51%
 Marcel "k1llsen" Paul2d 18h 7m1d 7h 16m0d 22h 4m1813280743%41%49%
 

Přímý přenos základních skupin začíná zítra v 8:30 ráno.

Pro komentář se musíš přihlásit
Results
Playoffs
Alexei "Cypher" Yanushevsky
Marcel "k1llsen" Paul
Alexander "baSe" Rybin
Wiktor "phaze" Skwarczynski
Anton "Cooller" Singov
Dmytro "Xron" Sakharuk
Sebastian "Spart1e" Siira
Marco "vengeuR" Ragusa
Playoffs
 Moses "psygib" Salas
 Branden "Br1ck" Gwyn
 Daniel "lateral0ls" Davis
Paul "sib" Titkov
Justin "Effortless" Yergeau
??? "malvoe" ???
Andrew "gellehsak" Ryder
 Kyle "dramiS" Simard
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Shane "Rapha" Hendrixon
Maciej "Av3k" Krzykowski
Marcel "k1llsen" Paul
Anton "Cooller" Singov
Single Elimination, BO3 Bracket
The Pretenders: BlackHiveMind, engiGear
Rainbow Unicorns: LK7R, Depka
pannkaka: Misirlou, tillbaks
Mario Bros: Luram, Slayer6
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Team Liquid: Rapha, DaHanG
AMD: Cooller, toxjq
Nemiga: Cypher, Av3k
Last Chance: Vedmedik, yen0m
Single Elimination, BO3 Bracket
ILoveFortnite
Spuk
stepasqa
ilysher
Single Elimination Bo3 -> Bo5
Prox1mo
Pikawa
Deep6
Double Elimination Bo1 -> Bo3 Bracket
VengeuR
AGENT
SPART1E
Group Stage - Week 2

Group 1
Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Daniel "pikawa" Pikalski
Alexander "baSe" Rybin - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Romain "dem0n" Leclercq - DNP - Sebastian "Spart1e" Siira

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0 - Alexander "baSe" Rybin
Romain "dem0n" Leclercq - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Sebastian "Spart1e" Siira - DNP - Daniel "pikawa" Pikalski

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Sebastian "Spart1e" Siira
Romain "dem0n" Leclercq - 0:2 - Alexander "baSe" Rybin
Daniel "pikawa" Pikalski - 0:2D - Hans "megamaSi" Dieter

Group 2
Adrián "RAISY" Birgány - 1:2 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Jakub "qbs0n" Zdulecznyy - 0:2 - Pavels "bukster" Bartkevics

Adrián "RAISY" Birgány - 2:0 - Pavels "bukster" Bartkevics
Anton "Cooller" Singov - 2:0 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Adrián "RAISY" Birgány - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Pavels "bukster" Bartkevics - 2:1 - ??? "ch33rra" ???
Nikolai "agent" Mayorov - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Group 3
Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2_0 - Kirill "cnz" Golubjov
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski
??? "LKO" ??? - 0:2D - Marcel "k1llsen" Paul

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:0 -  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev
??? "LKO" ??? - 0:2D - Wiktor "phaze" Skwarczynski
Marcel "k1llsen" Paul - 2:0 -  Kirill "cnz" Golubjov

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:1 - Marcel "k1llsen" Paul
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 2:0D - ??? "LKO" ???
 Kirill "cnz" Golubjov - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski

Group 4
Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
Nikola "serious" Gojic - 2:0 -  Sergey "evil" Orehov
Cameron "CMRN" Brown - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

 Nikola "serious" Gojic - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
 Sergey "evil" Orehov - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
 Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 -  Cameron "CMRN" Brown

Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 - Nikola "serious" Gojic
Cameron "CMRN" Brown - 2:1 -  Sergey "evil" Orehov
 Alexsey "Nitrino" Kartashev - DNP-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

Double Elimination Bracket
kidzzz
jumanj
epicmushrOom