Welcome to Czech Quake

Online Streams




PGL Quake Champions Open - Group Stage

Po odehrané kvalifikaci máme několik překvapení, která se na bitevních polích v Bukurešti odehrála.

Úvodem si dovolím poznamenat, že kvalita rumunské produkce je perfektní a zatím asi nejlepší, co jsme mohli v Quake Champions vidět.

Poměrně brzo ráno se střetli dva tradiční soupeři série Quake, US Shane "Rapha" Hendrixon a stálice ruské Quake komunity, RU Anton "cooller" Singov. 

Napínavá bitva nakonec umožnila ruskému hráči postup do základních skupin, zatímco se jeho americký sok musel prokousávat spodní částí pavouka. VOD

Dalším překvapení přinesl "bratrovražedný" boj mezi BY Alexeiem "cYpheR" Yanushevskym a jeho kolegou z domovského klanu Nemiga, PL Maciejem "Av3k" Krzykowskim. VOD

Velký otazník se vznášel nad kvalitami DE Marcela "k1llsen" Paula, ten se v Lower Bracket potkal s jedním ze zástupců americké komunity, US Gavenem "whaz" Sorensenem. Pro k1llsena byl tento soubouj poslední překážkou před postupem do základních skupin a záznam jeho zápasu najdete zde.

V dobrém rozpoložení se ukázal na turnaji v Bukurešti  Nikola "serious" Gojic, který si zajistil postup do základních skupin po výhře nad EE Kirillem "cnz" Golubyovem. VOD

Základní Skupiny
  Skupina A   Skupina B  
   Anton "Cooller" Singov2d 5h 44m2d 5h 31m2d 3h 17m1639260632%32%40%
 Michael "dooi" Dewey1d 21h 53m1d 18h 43m1d 7h 36m1500221342%35%43%
 Nikita "clawz" Marchinsky1d 7h 46m0d 11h 26m0d 9h 3m2725255441%43%49%
 Alexander "baSe" Rybin4d 20h 57m4d 16h 47m2d 17h 45m1321251136%40%44%
   Marco "vengeuR" Ragusa1d 15h 0m1d 5h 47m1d 4h 3m2756262438%39%48%
RU Nikolai "AGENT" Mayorov
 Tim "DaHanG" Fogarty0d 18h 49m0d 14h 45m0d 14h 44m1500277135%34%41%
 Shane "rapha" Hendrixon1d 5h 51m1d 3h 40m1d 3h 22m1500293939%36%43%
 
         
  Skupina C   Skupina D  
   Adrián "RAISY" Birgány2d 11h 39m1d 20h 33m1d 15h 13m2138280944%37%45%
 Alexei "Cypher" Yanushevsky2d 9h 39m2d 7h 8m2d 1h 8m2170241838%39%46%
 Johan "toxjq" Quick1d 5h 58m0d 19h 13m0d 16h 39m1500247236%43%49%
 Gereth "GaRpY" Marshall1d 23h 9m1d 16h 10m1d 6h 53m1500248634%36%43%
   Maciej "Av3k" Krzykowski1d 15h 39m1d 7h 32m1d 5h 50m1500150033%33%41%
 Kirill "cnz" Golubjov1d 20h 42m1d 11h 19m1d 5h 16m1500231244%37%47%
 Nikola "serious" Gojic2d 14h 51m2d 1h 15m1d 18h 52m2476281341%47%51%
 Marcel "k1llsen" Paul2d 18h 7m1d 7h 16m0d 22h 4m1813280743%41%49%
 

Přímý přenos základních skupin začíná zítra v 8:30 ráno.

 - D4D4cz

Pro komentář se musíš přihlásit

Calendar

 
Dm3, Schloss Adler, Cmt4, Dm2, An1, E1m2, Cmt3

21/10 @ 17:00 - QuakeWorld All Stars

Showmatch - All maps will be played

Results

Cameron "CMRN" Brown
Fulvio "polterizer" Tornaghi
??? "ch33rra" ???
Vladislav "klyb" Garynin

15/10/2018 - ESL DUEL Challenge Cup #56 EU

Single Elimination Bracket, BO1 -> BO3 (TOP8)

FI LKO
??? "Marturiel" ???
??? "symbolik" ???
??? "deep6" ???

14/10/2018 - Quake Open League #6- EU - Challenger

Group -> Single Elimination

Anton "Cooller" Singov
Marcel "k1llsen" Paul
Dmytro "Xron" Sakharuk
Nikola "serious" Gojic

14/10/2018 - Quake Open League #6 - EU - ELITE

Group -> Single Elimination

Shane "rapha" Hendrixon
Michael "dooi" Dewey
Greg "cha1n" Bouevitch
Justin "Effortless" Yergeau

13/10/2018 - Quake Open League #6 - US - ELITE

Group -> Single Elimination

Veselin "Veske" Adzic
Jeremy "Spucrl" Kirkwood
Thomas "xBio" Wingate
??? "wiebz" ???

13/10/2018 - Quake Open League #6 - US - Challenger

Group -> Single Elimination

Myztro EU: RAISY, GaRpY, Xron, Silencep
4 Sunflowers: vengeuR, serious, phaze, ins
PETS: EliKing, st0n3, pecka, Troolz
Cosa Nostra: Krysa, Danskq, prox1mo, wizor

13/10/2018 - Battlefy Community Slipgate EU #2

Double Elimination, BO3 Bracket

Myztro EU: RAISY, GaRpY, Xron, Silencep
4 Sunflowers: vengeuR, serious, phaze, ins
Incessant Reshuffle: k1llsen, Cooller, Cypher, Nitrino
miasma V2: dem0n, Juven1le, lithz, Busdriverx

12/10/2018 - Battlefy Community Slipgate EU #1

Double Elimination, BO3 Bracket

??? "Percussor" ???
Vincent "Taka" König
Vadim "VdnL" Linuzh
??? "marinerx" ???

08/10/2018 - ESL DUEL Challenge Cup #55 EU

Single Elimination Bracket, BO1 -> BO3 (TOP8)

Shane "rapha" Hendrixon
Anton "Cooller" Singov
Marcel "k1llsen" Paul
Nikita "clawz" Marchinsky

07/10/2018 - PGL Quake Champions OPEN Playoff

Single Elimination Bo3->Bo5

Nikita "clawz" Marchinsky -vs-  Adrián "RAISY" Birgány
Shane "rapha" Hendrixon -vs- Nikola "serious" Gojic
Johan "toxjq" Quick -vs- Anton "Cooller" Singov
Marcel "k1llsen" Paul -vs- Tim "DaHanG" Fogarty

06/10/2018 - PGL Quake Champions OPEN Groups

Bo3 GSL Groups -> Single Elimination Bo3->Bo5