Welcome to Czech Quake

PGL Quake Championship - Open Qualifiers

PGL oznámila na svém Twittrovém účtu kvalifikanty, kteří se přihlásili na DUEL turnaj Quake Champions, který se odehraje o tomto víkendu v RO Bukurešti.

Do kvalifikace turnaje se přihlásilo 55 hráčů, kteří si to v pátek 5.října od 9:45 rozdají v Double Elimination pavouku o 16 postupových míst do základních skupin, které jsou na plánu v sobotu. Harmonogram vysílání

"Nasazenými hráči" jsou přední ostrostřelci, ze kterých je polovina členy teamu Myztro a chybět nemůže ani dvojice z Team Liquid.

TOP SEEDS

TOP PLAYERS WORLD TOP PLAYERS EU

 Shane "rapha" Hendrixon1d 4h 49m1d 3h 40m1d 3h 20m1500293939%36%43%
 Tim "DaHanG" Fogarty0d 18h 49m0d 14h 42m0d 14h 9m1500277135%34%41%


 Adrián "RAISY" Birgány2d 11h 39m1d 20h 33m1d 15h 13m2138280944%37%45%
 Gereth "GaRpY" Marshall1d 22h 46m1d 15h 46m1d 6h 53m1500248634%36%43%
 Dmytro "Xron" Sakharuk1d 19h 47m1d 1h 44m0d 19h 37m2772272341%41%51%
 Nikita "clawz" Marchinsky1d 7h 9m0d 11h 6m0d 9h 3m2725255441%43%49%
 Alexei "Cypher" Yanushevsky2d 9h 39m2d 6h 45m2d 0h 34m2170241838%39%46%

 Marcel "k1llsen" Paul2d 17h 27m1d 6h 39m0d 22h 4m1813280743%41%49%
 Marco "vengeuR" Ragusa1d 14h 3m1d 5h 18m1d 3h 38m2756262438%39%48%

 

US Paul "sib_" Titkov
US Anton "sane" Istomin
US Gaven "whaz" Sorensen
US Kyle "dramiS" Simard
US Michael "dooi" Dewey

CA Greg "cha1n" Bouevitch

UK Max "LUP1N" Wolf
UK Aaron "HELL" Jones

SE Johan "toxjq" Quick
RU Anton "cooller" Singov
RU Alexander "baSe" Rybin
RU Nikolai "AGENT" Mayorov
LV Pavel "bukster" Bartkevics
EE Kirill "cnz" Golubyov
NL Sander "Vo0" Kaasjager
NL Kyle "Silencep" Mooren
PL Daniel "pikawa" Pikalski
PL Maciej "Av3k" Krzykowski
PL Mateusz "Matr0x" Ozga
FR Nicolas "Nykho" Sturla
PT Bruno "ins" Pereira

Přímý přenos z Rumunska můžete sledovat na oficálním Quake kanále.

Pro komentář se musíš přihlásit
Results
Playoffs
Alexei "Cypher" Yanushevsky
Marcel "k1llsen" Paul
Alexander "baSe" Rybin
Wiktor "phaze" Skwarczynski
Anton "Cooller" Singov
Dmytro "Xron" Sakharuk
Sebastian "Spart1e" Siira
Marco "vengeuR" Ragusa
Playoffs
 Moses "psygib" Salas
 Branden "Br1ck" Gwyn
 Daniel "lateral0ls" Davis
Paul "sib" Titkov
Justin "Effortless" Yergeau
??? "malvoe" ???
Andrew "gellehsak" Ryder
 Kyle "dramiS" Simard
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Shane "Rapha" Hendrixon
Maciej "Av3k" Krzykowski
Marcel "k1llsen" Paul
Anton "Cooller" Singov
Single Elimination, BO3 Bracket
The Pretenders: BlackHiveMind, engiGear
Rainbow Unicorns: LK7R, Depka
pannkaka: Misirlou, tillbaks
Mario Bros: Luram, Slayer6
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Team Liquid: Rapha, DaHanG
AMD: Cooller, toxjq
Nemiga: Cypher, Av3k
Last Chance: Vedmedik, yen0m
Single Elimination, BO3 Bracket
ILoveFortnite
Spuk
stepasqa
ilysher
Single Elimination Bo3 -> Bo5
Prox1mo
Pikawa
Deep6
Double Elimination Bo1 -> Bo3 Bracket
VengeuR
AGENT
SPART1E
Group Stage - Week 2

Group 1
Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Daniel "pikawa" Pikalski
Alexander "baSe" Rybin - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Romain "dem0n" Leclercq - DNP - Sebastian "Spart1e" Siira

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0 - Alexander "baSe" Rybin
Romain "dem0n" Leclercq - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Sebastian "Spart1e" Siira - DNP - Daniel "pikawa" Pikalski

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Sebastian "Spart1e" Siira
Romain "dem0n" Leclercq - 0:2 - Alexander "baSe" Rybin
Daniel "pikawa" Pikalski - 0:2D - Hans "megamaSi" Dieter

Group 2
Adrián "RAISY" Birgány - 1:2 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Jakub "qbs0n" Zdulecznyy - 0:2 - Pavels "bukster" Bartkevics

Adrián "RAISY" Birgány - 2:0 - Pavels "bukster" Bartkevics
Anton "Cooller" Singov - 2:0 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Adrián "RAISY" Birgány - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Pavels "bukster" Bartkevics - 2:1 - ??? "ch33rra" ???
Nikolai "agent" Mayorov - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Group 3
Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2_0 - Kirill "cnz" Golubjov
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski
??? "LKO" ??? - 0:2D - Marcel "k1llsen" Paul

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:0 -  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev
??? "LKO" ??? - 0:2D - Wiktor "phaze" Skwarczynski
Marcel "k1llsen" Paul - 2:0 -  Kirill "cnz" Golubjov

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:1 - Marcel "k1llsen" Paul
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 2:0D - ??? "LKO" ???
 Kirill "cnz" Golubjov - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski

Group 4
Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
Nikola "serious" Gojic - 2:0 -  Sergey "evil" Orehov
Cameron "CMRN" Brown - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

 Nikola "serious" Gojic - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
 Sergey "evil" Orehov - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
 Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 -  Cameron "CMRN" Brown

Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 - Nikola "serious" Gojic
Cameron "CMRN" Brown - 2:1 -  Sergey "evil" Orehov
 Alexsey "Nitrino" Kartashev - DNP-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

Double Elimination Bracket
kidzzz
jumanj
epicmushrOom