Welcome to Czech Quake

#NameNickELO
1BreJkI BreJk I2312
2KrysaKrysa2262
3WalpeerWalpeerUsh2223
4oskinooskino2000
5tixíčekTixieczech1917
6SpukSpuk1907
7NeXeRcenexer1893
8KyngKyng1888
9eatsmeeatsme1874
10DJLAHIREDJLAHIRE1870
11impjeeeimpjeee1856
12elvelv1833
13LK7RLK7R1783
14Hawr1xHawr1x1745
15DrrakuzDrrakuz1695
16SenPainSenPain1691
17zErikzErik1689
18PhobosPhobosRuntor1677
19seveneezpanSeven1662
20formatorformator1651
21D4D4czD4D4cz1640
22legielegie1625
23DepkaDepka1615
24UncusUncus1606
25coraxocoraxo1551
26SeeyaSeeya1551
27iCeClimberiCeClimber1539
28ruderalruderal1521
29SinedX77SinedX771500
30AiwonAiwon1500
31TheYoshiCZETheYoshiCZE1500
32flankerFlanK3rCZ1500
33AwarenAwaren1500
34wolFwolFje1500
35LeSSoLeSSo1500
36SnipahSnipah1500
37JahnyJahny1500
38OvelordOvelord1500
39h2nsh2ns1500
40majkymajky1500
41MahoniMahoni1500
42DeidreDeidre1500
43CriticqCriticq1499
44WollmisWollmis1488
45peskovicepeskovice1465
46capodecimacapodecima1462
47DariXxDariXx1450
48satyksatyk1448
49MCkiraMCkira1441
50R1z3NR1z3N1362
51louwelouwe1328
52PharaphobiaPharaphobia1313
53ASUSWERASUSWER1297
54CukyCuky1244
55sav1xsav1x1171
56CharliemanCharlieman1032
#NameNickELO
1BreJkI BreJk I2521
2KrysaKrysa2113
3WalpeerWalpeerUsh2102
4DJLAHIREDJLAHIRE2026
5KyngKyng1893
6formatorformator1887
7wolFwolFje1867
8AiwonAiwon1862
9LK7RLK7R1856
10SpukSpuk1849
11elvelv1819
12DrrakuzDrrakuz1810
13seveneezpanSeven1799
14PhobosPhobosRuntor1793
15Hawr1xHawr1x1789
16SenPainSenPain1762
17DepkaDepka1759
18eatsmeeatsme1753
19tixíčekTixieczech1730
20NeXeRcenexer1724
21SeeyaSeeya1719
22D4D4czD4D4cz1706
23oskinooskino1693
24PharaphobiaPharaphobia1654
25legielegie1635
26satyksatyk1609
27zErikzErik1604
28iCeClimberiCeClimber1598
29UncusUncus1590
30ASUSWERASUSWER1548
31flankerFlanK3rCZ1538
32WollmisWollmis1513
33OvelordOvelord1500
34JahnyJahny1500
35LeSSoLeSSo1500
36TheYoshiCZETheYoshiCZE1500
37SinedX77SinedX771500
38SnipahSnipah1500
39MahoniMahoni1500
40louwelouwe1500
41DeidreDeidre1500
42R1z3NR1z3N1500
43CharliemanCharlieman1500
44majkymajky1500
45capodecimacapodecima1500
46h2nsh2ns1500
47impjeeeimpjeee1500
48AwarenAwaren1500
49peskovicepeskovice1500
50coraxocoraxo1467
51sav1xsav1x1449
52ruderalruderal1433
53CriticqCriticq1395
54DariXxDariXx1390
55CukyCuky1295
56MCkiraMCkira1215


Lokální Turnaje

Je zcela nutné ve světle turnajů, které se organizují v evropském měřítku spouštět vlastní turnaje/ligu?

Chcete v Aréně kosit enemy s kolegou z práce?

Váš názor rád uvidím v komentářích této novinky.

 

Pro ilustraci předkládám zběžný přehled situace v okolních i vzdálených regionech. Info o tom, kdo spustil turnaje lokálního významu je prosté USA, které spadá pod "hlavní" proud, který již běží a lokální akce zde již v minulosti proběhli. Též vynacháme na chvíli komunitu v Austrálii, která si dlouhodobě žije svým vlatním životem pod záštitou 4SeasonsGaming

Novým přírůstkem mezi ligy s lokálním dosahem - i když v tomto případě se jedná o par milionu km2 - je jihoamerická Latam, která organizuje DUELový turnaj v systému Challonge.

V evropě poměrně z ostra a dlouhou dobu šlape ruská komunita se svými DUEL turnaji pro nováčky i pokročilé a centrálou na CyberFight.ru

Polska Liga Quake Champions si vzala na paškál 2on2 zápolení a hlavní organizaci najdeme na Quake.net.pl s turnajovým systémem pod Challonge.

Německá Liga se přesunula nově na ESL, pod jejíž záštitou organizuje své turnaje v 2on2 pro německy mluvící země: Švýcarsko, Německo, Rakousko

La French Quake - Do výčtu národů s místními turnaji se připojuje dnešním dnem i Francie a jejich 2on2

Pro komentář se musíš přihlásit

  • 1
    capodecima
    01.09.2018 16:10

    Jinak dobry na turnaje je toornament.com. Ja bych teda naky maly turnaje pro cechy a slovaky uvital. Zacit small jen s 1v1 a casem treba 2v2. Kdyz by se nekdo hlavni do toho pustil, ja muzu byt k ruce. A taky ja jsem pro mesicini turnaje. A nejlepe zacit treba jen jednou mapou bo1 vypadnes a koncis. Zadny LB. Zalezelo by kolik by se prihlasilo lidi taky ale orrganizovat jednodenni  event pro 20 plus lidi je skoro nemozne. Proste otevrit turnaj prvnich 12 hraje a bo1 na urcite mape. A ggs. :D


  • 2
    seveneez
    01.09.2018 23:36

    Jsem pro 2v2 , ale tam bude asi problem s lidma .. tezko rict mozna v zime nekdy , ted je plno jinejch akci


  • 3
    Kyng
    02.09.2018 00:24

    Do budoucna bych určitě něco spáchal, ale spíš jednodení až víkendové akce, protoze s dlouhotrvajícíma ligama je problem ze se vetsina zapasu neodehraje a jako bonus maji lidi tendenci za to pitchovat adminy.

     

    Porad je ale otazka jestli uz mame dost hracu no to abychom neco takoveho rozjizdeli.

Calendar
Group Stage - Week 2

Group 1
19:00 Marco "vengeuR" Ragusa -vs- Daniel "pikawa" Pikalski
19:00 Alexander "baSe" Rybin -vs- Hans "megamaSi" Dieter
19:00 Romain "dem0n" Leclercq -vs Sebastian "Spart1e" Siira

20:00 Marco "vengeuR" Ragusa -vs- Alexander "baSe" Rybin
20:00 Romain "dem0n" Leclercq -vs- Hans "megamaSi" Dieter
20:00 Sebastian "Spart1e" Siira -vs- Daniel "pikawa" Pikalski

21:00 Marco "vengeuR" Ragusa -vs- Sebastian "Spart1e" Siira
21:00 Romain "dem0n" Leclercq -vs- Alexander "baSe" Rybin
21:00 Daniel "pikawa" Pikalski -vs- Hans "megamaSi" Dieter

Group 2
19:00 Adrián "RAISY" Birgány -vs- Nikolai "agent" Mayorov
19:00 ??? "ch33rra" ??? -vs- Anton "Cooller" Singov
19:00 Jakub "qbs0n" Zdulecznyy -vs- Pavels "bukster" Bartkevics

20:00 Adrián "RAISY" Birgány -vs- Pavels "bukster" Bartkevics
20:00 Anton "Cooller" Singov -vs- Nikolai "agent" Mayorov
20:00 ??? "ch33rra" ??? -vs- Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

21:00 Adrián "RAISY" Birgány -vs- Anton "Cooller" Singov
21:00 Pavels "bukster" Bartkevics -vs- ??? "ch33rra" ???
21:00 Nikolai "agent" Mayorov -vs- Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Group 3
19:00 Cypher" Yanushevsky -vs- Kirill "cnz" Golubjov
19:00 Zhambyl "prox1mo" Kaliyev -vs- Wiktor "phaze" Skwarczynski
19:00 ??? "LKO" ??? -vs- Marcel "k1llsen" Paul

20:00 Cypher" Yanushevsky -vs-  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev
20:00 ??? "LKO" ??? -vs- Wiktor "phaze" Skwarczynski
20:00 Marcel "k1llsen" Paul -vs-  Kirill "cnz" Golubjov

21:00 Cypher" Yanushevsky -vs- Marcel "k1llsen" Paul
21:00 Zhambyl "prox1mo" Kaliyev -vs- ??? "LKO" ???
21:00  Kirill "cnz" Golubjov -vs- Wiktor "phaze" Skwarczynski

Group 4
19:00 Dmytro "Xron" Sakharuk -vs-  Alexsey "Nitrino" Kartashev
19:00 Nikola "serious" Gojic -vs-  Sergey "evil" Orehov
19:00 Cameron "CMRN" Brown -vs-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

20:00  Nikola "serious" Gojic -vs-  Alexsey "Nitrino" Kartashev
20:00  Sergey "evil" Orehov -vs-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
20:00  Dmytro "Xron" Sakharuk -vs-  Cameron "CMRN" Brown

21:00 Dmytro "Xron" Sakharuk -vs- Nikola "serious" Gojic
21:00 Cameron "CMRN" Brown -vs-  Sergey "evil" Orehov
21:00  Alexsey "Nitrino" Kartashev -vs-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

Double Elimination Bracket
Aerowalk, Bloodrun, Cure, Furious Hights, Lost World, Sinister, Toxicity
Results
Group Stage - WEEK 1

Group 1
 Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0 -  Romain "dem0n" Leclercq
 Sebastian "Spart1e" Siira - 2:0 -  Hans "megamaSi" Dieter
 Alexander "baSe" Rybin - 2:0D -  Daniel "pikawa" Pikalski

 Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0 -  Hans "megamaSi" Dieter
 Romain "dem0n" Leclercq - 2:0D -  Daniel "pikawa" Pikalski
 Sebastian "Spart1e" Siira - 0:2 -  Alexander "baSe" Rybin

Group 2
 Adrián "RAISY" Birgány - 2:0 -  ??? "ch33rra" ???
 Anton "Cooller" Singov - 2:0 -  Jakub "qbs0n" Zdulecznyy
 Pavels "bukster" Bartkevics - 2:0 -  Nikolai "agent" Mayorov

 Adrián "RAISY" Birgány - 2:0 -  Jakub "qbs0n" Zdulecznyy
 ??? "ch33rra" ??? - 1:2 -  Nikolai "agent" Mayorov
 Anton "Cooller" Singov - 2:0 -  Pavels "bukster" Bartkevics

Group 3
 Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:0 -  ??? "LKO" ???
 Marcel "k1llsen" Paul - 2:0 -  Wiktor "phaze" Skwarczynski
 Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 2:1 -  Kirill "cnz" Golubjov

 Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:0 -  Wiktor "phaze" Skwarczynski
 ??? "LKO" ??? - 0:2D-  Kirill "cnz" Golubjov
 Marcel "k1llsen" Paul - 2:0 -  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev

Group 4
 Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:1 -  Sergey "evil" Orehov
 Nikola "serious" Gojic - 2:0 -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
 Cameron "CMRN" Brown - 0:2 -  Alexsey "Nitrino" Kartashev

 Dmytro "Xron" Sakharuk -2:0 -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
 Sergey "evil" Orehov - 1:2 -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
 Nikola "serious" Gojic - 2:0 -  Cameron "CMRN" Brown

Single Elimination Bo3 -> Bo5
 Marcel "k1llsen" Paul
 Nikola "serious" Gojic
 Alexander "baSe" Rybin
 Bruno Ribeiro "ins" Pereira
Double Elimination, BO3 Bracket
Single Elimination Bo5
Dan "dandaking" De Sousa
 David "ZenAku" Addati
Double Elimination Bo3 -> Bo5
 Robert "oskino" Porubský
 Vojtěch "tixíček" Kavan
 Pavel "NeXeR" Vavruška
 ??? "Spuk" ???
 Jan "DJLAHIRE" Matěja
 Daniel "LK7R" Bárta
Double Elimination Bo1 -> Bo3 Bracket
 Marco "vengeuR" Ragusa
 Alexander "baSe" Rybin
 Adrián "RAISY" Birgány
 Nikolai "agent" Mayorov
 Nikola "serious" Gojic
 Dmytro "Xron" Sakharuk
Single Elimination
 Marco "vengeuR" Ragusa
 Adrián "RAISY" Birgány
 Alexei "Cypher" Yanushevsky
 Dmytro "Xron" Sakharuk
 Anton "Cooller" Singov
 Nikola "serious" Gojic
 Marcel "k1llsen" Paul
 Sebastian "Spart1e" Siira
Single Elimination
 ??? "ch33rra" ???
 Artur "Troolz" Tataev
 Maksym "MiXeR" Stadniuk
 ??? "pecka" ???
Single Elimination Bo5
Dan "dandaking" De Sousa
 James "murd0r" Benson
 David "ZenAku" Addati
 Tyler "Steej" Joseph
Single Elimination
Shane "rapha" Hendrixon
Greg "cha1n" Bouevitch
Paul "sib" Titkov
 Moses "psygib" Salas
Andrew "gellehsak" Ryder
 Kyle "dramiS" Simard
Justin "Effortless" Yergeau
??? "festiveturtle" ???