Welcome to Czech Quake

Champions :: B.J. Blazkowicz
One-man army

HEALTH HEALTH: 125/100 ARMOR ARMOR: 50/100 SPEED SPEED: 310/-/160 View Height: 0.56m

Regeneration

Pokud se BJ podaří utéci z boje, regeneruje své zdraví vždy do plného "kontejneru" ( 25 - 50 - 75 - 100 )

Dual Wield

BJ vytáhne kopii zbraně, kterou má práve v ruce a začne kosit nácky ... ehm soupeře ... s dvojitou efektivností. Tato činnost ho natolik vyčerpá, že následně značnou dobu odpočívá, než může trik opakovat.

  Délka trvání: 5 vteřin  Cooldown: 45s Multiplikátor: 1,5 rate of fire / 1,5 MG / 1.45 LG

 

  BJ BLAZKOWICZ

One - Man Army:

Během druhé světové války byl William B.J. Blazkowicz špičkovým agentem OSA ( Office of Secret Actions ): Britsko-americké agentury, která měla za úkol potlačení několika výzvědných okultních operací pod taktovkou Německa.

Když se notoricky známý generál Wilhelm "Deathshead" Strasse pokusil využít moc tzv. "Černé sluneční dimenze", BJ vstoupil do snové říše, a zničil aparát, který by napomohl vytvoření ultimátní Deathsheadovy zbraně.

Výbuch poslal B.J. do kómatu, ve kterém strávil 14 let, aby se probudil do světa ovládaného Němci.

B.J. slíbil, že oživí spící odpor a svrhne říši.

 

Calendar
Results
Playoffs
Alexei "Cypher" Yanushevsky
Marcel "k1llsen" Paul
Alexander "baSe" Rybin
Wiktor "phaze" Skwarczynski
Anton "Cooller" Singov
Dmytro "Xron" Sakharuk
Sebastian "Spart1e" Siira
Marco "vengeuR" Ragusa
Playoffs
 Moses "psygib" Salas
 Branden "Br1ck" Gwyn
 Daniel "lateral0ls" Davis
Paul "sib" Titkov
Justin "Effortless" Yergeau
??? "malvoe" ???
Andrew "gellehsak" Ryder
 Kyle "dramiS" Simard
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Shane "Rapha" Hendrixon
Maciej "Av3k" Krzykowski
Marcel "k1llsen" Paul
Anton "Cooller" Singov
Single Elimination, BO3 Bracket
The Pretenders: BlackHiveMind, engiGear
Rainbow Unicorns: LK7R, Depka
pannkaka: Misirlou, tillbaks
Mario Bros: Luram, Slayer6
Double Elimination Bo3 -> Single Elimination Bo5
Team Liquid: Rapha, DaHanG
AMD: Cooller, toxjq
Nemiga: Cypher, Av3k
Last Chance: Vedmedik, yen0m
Single Elimination, BO3 Bracket
ILoveFortnite
Spuk
stepasqa
ilysher
Single Elimination Bo3 -> Bo5
Prox1mo
Pikawa
Deep6
Double Elimination Bo1 -> Bo3 Bracket
VengeuR
AGENT
SPART1E
Group Stage - Week 2

Group 1
Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Daniel "pikawa" Pikalski
Alexander "baSe" Rybin - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Romain "dem0n" Leclercq - DNP - Sebastian "Spart1e" Siira

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0 - Alexander "baSe" Rybin
Romain "dem0n" Leclercq - 2:0 - Hans "megamaSi" Dieter
Sebastian "Spart1e" Siira - DNP - Daniel "pikawa" Pikalski

Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0D - Sebastian "Spart1e" Siira
Romain "dem0n" Leclercq - 0:2 - Alexander "baSe" Rybin
Daniel "pikawa" Pikalski - 0:2D - Hans "megamaSi" Dieter

Group 2
Adrián "RAISY" Birgány - 1:2 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Jakub "qbs0n" Zdulecznyy - 0:2 - Pavels "bukster" Bartkevics

Adrián "RAISY" Birgány - 2:0 - Pavels "bukster" Bartkevics
Anton "Cooller" Singov - 2:0 - Nikolai "agent" Mayorov
??? "ch33rra" ??? - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Adrián "RAISY" Birgány - 0:2 - Anton "Cooller" Singov
Pavels "bukster" Bartkevics - 2:1 - ??? "ch33rra" ???
Nikolai "agent" Mayorov - 2:0 - Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Group 3
Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2_0 - Kirill "cnz" Golubjov
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski
??? "LKO" ??? - 0:2D - Marcel "k1llsen" Paul

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:0 -  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev
??? "LKO" ??? - 0:2D - Wiktor "phaze" Skwarczynski
Marcel "k1llsen" Paul - 2:0 -  Kirill "cnz" Golubjov

Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:1 - Marcel "k1llsen" Paul
Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 2:0D - ??? "LKO" ???
 Kirill "cnz" Golubjov - 0:2 - Wiktor "phaze" Skwarczynski

Group 4
Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
Nikola "serious" Gojic - 2:0 -  Sergey "evil" Orehov
Cameron "CMRN" Brown - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

 Nikola "serious" Gojic - 2:0D -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
 Sergey "evil" Orehov - 2:0D -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
 Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 -  Cameron "CMRN" Brown

Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:0 - Nikola "serious" Gojic
Cameron "CMRN" Brown - 2:1 -  Sergey "evil" Orehov
 Alexsey "Nitrino" Kartashev - DNP-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

Double Elimination Bracket
kidzzz
jumanj
epicmushrOom