Welcome to Czech Quake

#NameNickELO
1BreJkI BreJk I2312
2KrysaKrysa2262
3WalpeerWalpeerUsh2223
4oskinooskino2000
5tixíčekTixieczech1917
6SpukSpuk1907
7NeXeRcenexer1893
8KyngKyng1888
9eatsmeeatsme1874
10DJLAHIREDJLAHIRE1870
11impjeeeimpjeee1856
12elvelv1833
13LK7RLK7R1783
14Hawr1xHawr1x1745
15DrrakuzDrrakuz1695
16SenPainSenPain1691
17zErikzErik1689
18PhobosPhobosRuntor1677
19seveneezpanSeven1662
20formatorformator1651
21D4D4czD4D4cz1640
22legielegie1625
23DepkaDepka1615
24UncusUncus1606
25coraxocoraxo1551
26SeeyaSeeya1551
27iCeClimberiCeClimber1539
28ruderalruderal1521
29SinedX77SinedX771500
30AiwonAiwon1500
31TheYoshiCZETheYoshiCZE1500
32flankerFlanK3rCZ1500
33AwarenAwaren1500
34wolFwolFje1500
35LeSSoLeSSo1500
36SnipahSnipah1500
37JahnyJahny1500
38OvelordOvelord1500
39h2nsh2ns1500
40majkymajky1500
41MahoniMahoni1500
42DeidreDeidre1500
43CriticqCriticq1499
44WollmisWollmis1488
45peskovicepeskovice1465
46capodecimacapodecima1462
47DariXxDariXx1450
48satyksatyk1448
49MCkiraMCkira1441
50R1z3NR1z3N1362
51louwelouwe1328
52PharaphobiaPharaphobia1313
53ASUSWERASUSWER1297
54CukyCuky1244
55sav1xsav1x1171
56CharliemanCharlieman1032
#NameNickELO
1BreJkI BreJk I2521
2KrysaKrysa2113
3WalpeerWalpeerUsh2102
4DJLAHIREDJLAHIRE2026
5KyngKyng1893
6formatorformator1887
7wolFwolFje1867
8AiwonAiwon1862
9LK7RLK7R1856
10SpukSpuk1849
11elvelv1819
12DrrakuzDrrakuz1810
13seveneezpanSeven1799
14PhobosPhobosRuntor1793
15Hawr1xHawr1x1789
16SenPainSenPain1762
17DepkaDepka1759
18eatsmeeatsme1753
19tixíčekTixieczech1730
20NeXeRcenexer1724
21SeeyaSeeya1719
22D4D4czD4D4cz1706
23oskinooskino1693
24PharaphobiaPharaphobia1654
25legielegie1635
26satyksatyk1609
27zErikzErik1604
28iCeClimberiCeClimber1598
29UncusUncus1590
30ASUSWERASUSWER1548
31flankerFlanK3rCZ1538
32WollmisWollmis1513
33OvelordOvelord1500
34JahnyJahny1500
35LeSSoLeSSo1500
36TheYoshiCZETheYoshiCZE1500
37SinedX77SinedX771500
38SnipahSnipah1500
39MahoniMahoni1500
40louwelouwe1500
41DeidreDeidre1500
42R1z3NR1z3N1500
43CharliemanCharlieman1500
44majkymajky1500
45capodecimacapodecima1500
46h2nsh2ns1500
47impjeeeimpjeee1500
48AwarenAwaren1500
49peskovicepeskovice1500
50coraxocoraxo1467
51sav1xsav1x1449
52ruderalruderal1433
53CriticqCriticq1395
54DariXxDariXx1390
55CukyCuky1295
56MCkiraMCkira1215


V Dreamlands to vře, nepokoje a drobné potyčky jsou na denním pořádku a v jednotlivých dimenzích se zvětšuje napětí. Tlak začíná působit na jednotlivé šampióny a dávná osudová setkání a rozbroje přerůstají v otevený konflikt. Nebude tomu dlouho a vy si budete muset vybrat stranu!

  Team EISEN   Team CLUTCH  

Dnes odstartuje osmá edice Quake Open League, ta bude mít poněkud narušený harmonogram, jelikož se v průběhu této sezóny odehrává DreamHack Winter.

V této sezóně se k zápolení napříč čtveřicí divizí přihlásilo přes 130 hráčů, kdy více jako 70 pochází z evropského kontinentu a zbylá 60tka reprezentuje severamerickou školu.

První hrací den je právě dnes a program začíná v 19:00, další série zápasů je na plánu příští týden, 21.listopadu. Začátek Playoff je v plánu 27.listopadu a celé klány vyvrcholí s týdenním spožděním, 9.prosince.

Základní skupiny pro Evropskou divizi mají 6 hráčů a vypadají následovně:

  Group 1   Group 2  
   Marco "vengeuR" Ragusa1d 21h 32m1d 10h 30m1d 8h 5m2756272837%40%48%
 Romain "dem0n" Leclercq0d 13h 43m0d 10h 32m0d 9h 27m2228238736%38%39%
 Sebastian "Spart1e" Siira4d 6h 1m3d 20h 12m3d 3h 27m1993269436%37%43%
 Hans "megamaSi" Dieter0d 15h 29m0d 10h 48m0d 8h 47m2206242362%39%51%
 Alexander "baSe" Rybin5d 5h 30m4d 18h 11m3d 2h 28m2319258336%41%45%
 Daniel "pikawa" Pikalskid h md h md h m1500150022%24%21%
   Adrián "RAISY" Birgány2d 13h 5m1d 20h 42m1d 15h 19m2138302044%37%45%
 ??? "ch33rra" ???1d 1h 19m0d 14h 3m0d 8h 0m1500150041%26%35%
 Jakub "qbs0n" Zdulecznyy3d 15h 17m2d 8h 1m1d 17h 40m2235239237%32%39%
 Anton "Cooller" Singov2d 18h 30m2d 8h 51m2d 8h 30m1639236132%33%40%
 Pavels "bukster" Bartkevics3d 12h 8m3d 5h 56m2d 20h 9m2471262639%33%40%
 Nikolai "agent" Mayorovd h md h md h m1500150032%27%34%
 
         
  Group 3   Group 4  
 

 Alexei "Cypher" Yanushevsky2d 18h 25m2d 9h 49m2d 9h 45m2419250537%39%46%
 ??? "LKO" ???0d 21h 42m0d 20h 7m0d 14h 14m2179235334%37%39%
 Marcel "k1llsen" Paul2d 23h 4m1d 13h 23m1d 13h 9m1813296242%41%49%
 Wiktor "phaze" Skwarczynski2d 14h 40m1d 16h 12m1d 12h 31m2335235539%37%43%
 Zhambyl "prox1mo" Kaliyev2d 19h 41m2d 9h 9m1d 17h 26m2238236041%36%43%
 Kirill "cnz" Golubjov1d 20h 42m1d 11h 19m1d 5h 16m1500231244%37%47%

   Dmytro "Xron" Sakharuk1d 22h 30m1d 1h 58m0d 19h 41m2772276641%41%52%
 Sergey "evil" Orehov1d 14h 16m1d 13h 4m1d 0h 29m1500226428%27%33%
 Nikola "serious" Gojic2d 16h 48m2d 4h 33m1d 19h 14m2476281341%48%51%
 Jóhann "Joxx" Þorvaldsson2d 10h 51m2d 10h 37m1d 15h 7m2224241534%29%37%
 Cameron "CMRN" Brown1d 15h 33m1d 15h 29m0d 16h 18m2282245336%33%43%
 Alexsey "Nitrino" Kartashev4d 13h 32m2d 23h 4m2d 15h 8m2496246538%37%42%
 

Seznam aktuálních streamů pro jednotlivé zápasy prvního týdne bude doplněn.

O Existenci Eisena už nějakou tu dobu víme a do Live verze se společně s řadou updatů přiřítí již tento čtvrtek.

Eisen je kapitán vesmírné lodi a přesto, že toho v životě zažil hodně, nebyl připravený na krveprolití, které nastalo poté, co se vzbouřila umělá inteligence Clutche, který se obrátil proti lidské posádce a zabil Eisenovy nejbližší spolupracovníky a blízké.

Eisen se nyní snaží v Dreamlands najít zběhlého robota a aby na to nebyl zcela sám, má k dispozici Strážnou Vež. Jakmile věž spatří protivníka, je Eisen informován o přítomnosti nepřítele a Strážní věž začne pálit varovné výstřely.

Věž je poměrně háklivá na opětovanou střelbu, takže její pozicování je základem úspěchu. Těž od ní nečekejte, že by soupeře udolala zcela sama.

Vedle nového šampiona je tento patch ve znamení rebalance  - ať už zbraní - která se týká Rakety, LG a Tri-Boltu - tak herních modifikací - V Instagibu bude instantní kill možný pouze Railem a Gauntletem.

Hlavní změny se však týkají abilit šampionů a to tak, že by měla být upozaděna jejich ničivá síla a důraz je kladen na užitečnost ve specifických situacích. Podrobnosti přineseme později.

 

Calendar
Group Stage - Week 2

Group 1
19:00 Marco "vengeuR" Ragusa -vs- Daniel "pikawa" Pikalski
19:00 Alexander "baSe" Rybin -vs- Hans "megamaSi" Dieter
19:00 Romain "dem0n" Leclercq -vs Sebastian "Spart1e" Siira

20:00 Marco "vengeuR" Ragusa -vs- Alexander "baSe" Rybin
20:00 Romain "dem0n" Leclercq -vs- Hans "megamaSi" Dieter
20:00 Sebastian "Spart1e" Siira -vs- Daniel "pikawa" Pikalski

21:00 Marco "vengeuR" Ragusa -vs- Sebastian "Spart1e" Siira
21:00 Romain "dem0n" Leclercq -vs- Alexander "baSe" Rybin
21:00 Daniel "pikawa" Pikalski -vs- Hans "megamaSi" Dieter

Group 2
19:00 Adrián "RAISY" Birgány -vs- Nikolai "agent" Mayorov
19:00 ??? "ch33rra" ??? -vs- Anton "Cooller" Singov
19:00 Jakub "qbs0n" Zdulecznyy -vs- Pavels "bukster" Bartkevics

20:00 Adrián "RAISY" Birgány -vs- Pavels "bukster" Bartkevics
20:00 Anton "Cooller" Singov -vs- Nikolai "agent" Mayorov
20:00 ??? "ch33rra" ??? -vs- Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

21:00 Adrián "RAISY" Birgány -vs- Anton "Cooller" Singov
21:00 Pavels "bukster" Bartkevics -vs- ??? "ch33rra" ???
21:00 Nikolai "agent" Mayorov -vs- Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Group 3
19:00 Cypher" Yanushevsky -vs- Kirill "cnz" Golubjov
19:00 Zhambyl "prox1mo" Kaliyev -vs- Wiktor "phaze" Skwarczynski
19:00 ??? "LKO" ??? -vs- Marcel "k1llsen" Paul

20:00 Cypher" Yanushevsky -vs-  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev
20:00 ??? "LKO" ??? -vs- Wiktor "phaze" Skwarczynski
20:00 Marcel "k1llsen" Paul -vs-  Kirill "cnz" Golubjov

21:00 Cypher" Yanushevsky -vs- Marcel "k1llsen" Paul
21:00 Zhambyl "prox1mo" Kaliyev -vs- ??? "LKO" ???
21:00  Kirill "cnz" Golubjov -vs- Wiktor "phaze" Skwarczynski

Group 4
19:00 Dmytro "Xron" Sakharuk -vs-  Alexsey "Nitrino" Kartashev
19:00 Nikola "serious" Gojic -vs-  Sergey "evil" Orehov
19:00 Cameron "CMRN" Brown -vs-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

20:00  Nikola "serious" Gojic -vs-  Alexsey "Nitrino" Kartashev
20:00  Sergey "evil" Orehov -vs-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
20:00  Dmytro "Xron" Sakharuk -vs-  Cameron "CMRN" Brown

21:00 Dmytro "Xron" Sakharuk -vs- Nikola "serious" Gojic
21:00 Cameron "CMRN" Brown -vs-  Sergey "evil" Orehov
21:00  Alexsey "Nitrino" Kartashev -vs-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

Double Elimination Bracket
Aerowalk, Bloodrun, Cure, Furious Hights, Lost World, Sinister, Toxicity
Results
Group Stage - WEEK 1

Group 1
 Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0 -  Romain "dem0n" Leclercq
 Sebastian "Spart1e" Siira - 2:0 -  Hans "megamaSi" Dieter
 Alexander "baSe" Rybin - 2:0D -  Daniel "pikawa" Pikalski

 Marco "vengeuR" Ragusa - 2:0 -  Hans "megamaSi" Dieter
 Romain "dem0n" Leclercq - 2:0D -  Daniel "pikawa" Pikalski
 Sebastian "Spart1e" Siira - 0:2 -  Alexander "baSe" Rybin

Group 2
 Adrián "RAISY" Birgány - 2:0 -  ??? "ch33rra" ???
 Anton "Cooller" Singov - 2:0 -  Jakub "qbs0n" Zdulecznyy
 Pavels "bukster" Bartkevics - 2:0 -  Nikolai "agent" Mayorov

 Adrián "RAISY" Birgány - 2:0 -  Jakub "qbs0n" Zdulecznyy
 ??? "ch33rra" ??? - 1:2 -  Nikolai "agent" Mayorov
 Anton "Cooller" Singov - 2:0 -  Pavels "bukster" Bartkevics

Group 3
 Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:0 -  ??? "LKO" ???
 Marcel "k1llsen" Paul - 2:0 -  Wiktor "phaze" Skwarczynski
 Zhambyl "prox1mo" Kaliyev - 2:1 -  Kirill "cnz" Golubjov

 Alexei "Cypher" Yanushevsky - 2:0 -  Wiktor "phaze" Skwarczynski
 ??? "LKO" ??? - 0:2D-  Kirill "cnz" Golubjov
 Marcel "k1llsen" Paul - 2:0 -  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev

Group 4
 Dmytro "Xron" Sakharuk - 2:1 -  Sergey "evil" Orehov
 Nikola "serious" Gojic - 2:0 -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
 Cameron "CMRN" Brown - 0:2 -  Alexsey "Nitrino" Kartashev

 Dmytro "Xron" Sakharuk -2:0 -  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
 Sergey "evil" Orehov - 1:2 -  Alexsey "Nitrino" Kartashev
 Nikola "serious" Gojic - 2:0 -  Cameron "CMRN" Brown

Single Elimination Bo3 -> Bo5
 Marcel "k1llsen" Paul
 Nikola "serious" Gojic
 Alexander "baSe" Rybin
 Bruno Ribeiro "ins" Pereira
Double Elimination, BO3 Bracket
Single Elimination Bo5
Dan "dandaking" De Sousa
 David "ZenAku" Addati
Double Elimination Bo3 -> Bo5
 Robert "oskino" Porubský
 Vojtěch "tixíček" Kavan
 Pavel "NeXeR" Vavruška
 ??? "Spuk" ???
 Jan "DJLAHIRE" Matěja
 Daniel "LK7R" Bárta
Double Elimination Bo1 -> Bo3 Bracket
 Marco "vengeuR" Ragusa
 Alexander "baSe" Rybin
 Adrián "RAISY" Birgány
 Nikolai "agent" Mayorov
 Nikola "serious" Gojic
 Dmytro "Xron" Sakharuk
Single Elimination
 Marco "vengeuR" Ragusa
 Adrián "RAISY" Birgány
 Alexei "Cypher" Yanushevsky
 Dmytro "Xron" Sakharuk
 Anton "Cooller" Singov
 Nikola "serious" Gojic
 Marcel "k1llsen" Paul
 Sebastian "Spart1e" Siira
Single Elimination
 ??? "ch33rra" ???
 Artur "Troolz" Tataev
 Maksym "MiXeR" Stadniuk
 ??? "pecka" ???
Single Elimination Bo5
Dan "dandaking" De Sousa
 James "murd0r" Benson
 David "ZenAku" Addati
 Tyler "Steej" Joseph
Single Elimination
Shane "rapha" Hendrixon
Greg "cha1n" Bouevitch
Paul "sib" Titkov
 Moses "psygib" Salas
Andrew "gellehsak" Ryder
 Kyle "dramiS" Simard
Justin "Effortless" Yergeau
??? "festiveturtle" ???