Welcome to Czech Quake

#NameNickELO
1BreJkI BreJk I2312
2WalpeerWalpeerUsh2223
3oskinooskino2000
4tixíčekTixieczech1917
5SpukSpuk1907
6NeXeRcenexer1893
7KyngKyng1888
8eatsmeeatsme1874
9DJLAHIREDJLAHIRE1870
10impjeeeimpjeee1856
11elvelv1833
12LK7RLK7R1783
13Hawr1xHawr1x1745
14DrrakuzDrrakuz1695
15SenPainSenPain1691
16zErikzErik1689
17PhobosPhobosRuntor1677
18seveneezpanSeven1662
19formatorformator1651
20D4D4czD4D4cz1640
21legielegie1625
22DepkaDepka1615
23UncusUncus1606
24SeeyaSeeya1551
25coraxocoraxo1551
26iCeClimberiCeClimber1539
27ruderalruderal1521
28JahnyJahny1500
29TheYoshiCZETheYoshiCZE1500
30AwarenAwaren1500
31flankerFlanK3rCZ1500
32OvelordOvelord1500
33wolFwolFje1500
34SinedX77SinedX771500
35LeSSoLeSSo1500
36AiwonAiwon1500
37SnipahSnipah1500
38DeidreDeidre1500
39MahoniMahoni1500
40majkymajky1500
41h2nsh2ns1500
42CriticqCriticq1499
43WollmisWollmis1488
44peskovicepeskovice1465
45capodecimacapodecima1462
46DariXxDariXx1450
47satyksatyk1448
48MCkiraMCkira1441
49R1z3NR1z3N1362
50louwelouwe1328
51PharaphobiaPharaphobia1313
52ASUSWERASUSWER1297
53CukyCuky1244
54sav1xsav1x1171
55CharliemanCharlieman1032
#NameNickELO
1BreJkI BreJk I2521
2WalpeerWalpeerUsh2102
3DJLAHIREDJLAHIRE2026
4KyngKyng1893
5formatorformator1887
6wolFwolFje1867
7AiwonAiwon1862
8LK7RLK7R1856
9SpukSpuk1849
10elvelv1819
11DrrakuzDrrakuz1810
12seveneezpanSeven1799
13PhobosPhobosRuntor1793
14Hawr1xHawr1x1789
15SenPainSenPain1762
16DepkaDepka1759
17eatsmeeatsme1753
18tixíčekTixieczech1730
19NeXeRcenexer1724
20SeeyaSeeya1719
21D4D4czD4D4cz1706
22oskinooskino1693
23PharaphobiaPharaphobia1654
24legielegie1635
25satyksatyk1609
26zErikzErik1604
27iCeClimberiCeClimber1598
28UncusUncus1590
29ASUSWERASUSWER1548
30flankerFlanK3rCZ1538
31WollmisWollmis1513
32majkymajky1500
33AwarenAwaren1500
34CharliemanCharlieman1500
35capodecimacapodecima1500
36SinedX77SinedX771500
37LeSSoLeSSo1500
38JahnyJahny1500
39OvelordOvelord1500
40R1z3NR1z3N1500
41DeidreDeidre1500
42peskovicepeskovice1500
43MahoniMahoni1500
44TheYoshiCZETheYoshiCZE1500
45louwelouwe1500
46h2nsh2ns1500
47SnipahSnipah1500
48impjeeeimpjeee1500
49coraxocoraxo1467
50sav1xsav1x1449
51ruderalruderal1433
52CriticqCriticq1395
53DariXxDariXx1390
54CukyCuky1295
55MCkiraMCkira1215


V Dreamlands to vře, nepokoje a drobné potyčky jsou na denním pořádku a v jednotlivých dimenzích se zvětšuje napětí. Tlak začíná působit na jednotlivé šampióny a dávná osudová setkání a rozbroje přerůstají v otevený konflikt. Nebude tomu dlouho a vy si budete muset vybrat stranu!

  Team EISEN   Team CLUTCH  

Dnes odstartuje osmá edice Quake Open League, ta bude mít poněkud narušený harmonogram, jelikož se v průběhu této sezóny odehrává DreamHack Winter.

V této sezóně se k zápolení napříč čtveřicí divizí přihlásilo přes 130 hráčů, kdy více jako 70 pochází z evropského kontinentu a zbylá 60tka reprezentuje severamerickou školu.

První hrací den je právě dnes a program začíná v 19:00, další série zápasů je na plánu příští týden, 21.listopadu. Začátek Playoff je v plánu 27.listopadu a celé klány vyvrcholí s týdenním spožděním, 9.prosince.

Základní skupiny pro Evropskou divizi mají 6 hráčů a vypadají následovně:

  Group 1   Group 2  
   Marco "vengeuR" Ragusa1d 21h 32m1d 10h 30m1d 8h 5m2756272837%40%48%
 Romain "dem0n" Leclercq0d 13h 43m0d 10h 32m0d 9h 27m2228238736%38%39%
 Sebastian "Spart1e" Siira4d 6h 1m3d 20h 12m3d 3h 27m1993269436%37%43%
 Hans "megamaSi" Dieter0d 15h 29m0d 10h 48m0d 8h 47m2206242362%39%51%
 Alexander "baSe" Rybin5d 5h 30m4d 18h 11m3d 2h 28m2319258336%41%45%
 Daniel "pikawa" Pikalskid h md h md h m1500150022%24%21%
   Adrián "RAISY" Birgány2d 13h 5m1d 20h 42m1d 15h 19m2138302044%37%45%
 ??? "ch33rra" ???1d 1h 19m0d 14h 3m0d 8h 0m1500150041%26%35%
 Jakub "qbs0n" Zdulecznyy3d 15h 17m2d 8h 1m1d 17h 40m2235239237%32%39%
 Anton "Cooller" Singov2d 18h 30m2d 8h 51m2d 8h 30m1639236132%33%40%
 Pavels "bukster" Bartkevics3d 12h 8m3d 5h 56m2d 20h 9m2471262639%33%40%
 Nikolai "agent" Mayorovd h md h md h m1500150032%27%34%
 
         
  Group 3   Group 4  
 

 Alexei "Cypher" Yanushevsky2d 18h 25m2d 9h 49m2d 9h 45m2419250537%39%46%
 ??? "LKO" ???0d 21h 42m0d 20h 7m0d 14h 14m2179235334%37%39%
 Marcel "k1llsen" Paul2d 23h 4m1d 13h 23m1d 13h 9m1813296242%41%49%
 Wiktor "phaze" Skwarczynski2d 14h 40m1d 16h 12m1d 12h 31m2335235539%37%43%
 Zhambyl "prox1mo" Kaliyev2d 19h 41m2d 9h 9m1d 17h 26m2238236041%36%43%
 Kirill "cnz" Golubjov1d 20h 42m1d 11h 19m1d 5h 16m1500231244%37%47%

   Dmytro "Xron" Sakharuk1d 22h 30m1d 1h 58m0d 19h 41m2772276641%41%52%
 Sergey "evil" Orehov1d 14h 16m1d 13h 4m1d 0h 29m1500226428%27%33%
 Nikola "serious" Gojic2d 16h 48m2d 4h 33m1d 19h 14m2476281341%48%51%
 Jóhann "Joxx" Þorvaldsson2d 10h 51m2d 10h 37m1d 15h 7m2224241534%29%37%
 Cameron "CMRN" Brown1d 15h 33m1d 15h 29m0d 16h 18m2282245336%33%43%
 Alexsey "Nitrino" Kartashev4d 13h 32m2d 23h 4m2d 15h 8m2496246538%37%42%
 

Seznam aktuálních streamů pro jednotlivé zápasy prvního týdne bude doplněn.

O Existenci Eisena už nějakou tu dobu víme a do Live verze se společně s řadou updatů přiřítí již tento čtvrtek.

Eisen je kapitán vesmírné lodi a přesto, že toho v životě zažil hodně, nebyl připravený na krveprolití, které nastalo poté, co se vzbouřila umělá inteligence Clutche, který se obrátil proti lidské posádce a zabil Eisenovy nejbližší spolupracovníky a blízké.

Eisen se nyní snaží v Dreamlands najít zběhlého robota a aby na to nebyl zcela sám, má k dispozici Strážnou Vež. Jakmile věž spatří protivníka, je Eisen informován o přítomnosti nepřítele a Strážní věž začne pálit varovné výstřely.

Věž je poměrně háklivá na opětovanou střelbu, takže její pozicování je základem úspěchu. Těž od ní nečekejte, že by soupeře udolala zcela sama.

Vedle nového šampiona je tento patch ve znamení rebalance  - ať už zbraní - která se týká Rakety, LG a Tri-Boltu - tak herních modifikací - V Instagibu bude instantní kill možný pouze Railem a Gauntletem.

Hlavní změny se však týkají abilit šampionů a to tak, že by měla být upozaděna jejich ničivá síla a důraz je kladen na užitečnost ve specifických situacích. Podrobnosti přineseme později.

 

Calendar
Group Stage - Week 2

Group 1
19:00 Marco "vengeuR" Ragusa -vs- Daniel "pikawa" Pikalski
19:00 Alexander "baSe" Rybin -vs- Hans "megamaSi" Dieter
19:00 Romain "dem0n" Leclercq -vs Sebastian "Spart1e" Siira

20:00 Marco "vengeuR" Ragusa -vs- Alexander "baSe" Rybin
20:00 Romain "dem0n" Leclercq -vs- Hans "megamaSi" Dieter
20:00 Sebastian "Spart1e" Siira -vs- Daniel "pikawa" Pikalski

21:00 Marco "vengeuR" Ragusa -vs- Sebastian "Spart1e" Siira
21:00 Romain "dem0n" Leclercq -vs- Alexander "baSe" Rybin
21:00 Daniel "pikawa" Pikalski -vs- Hans "megamaSi" Dieter

Group 2
19:00 Adrián "RAISY" Birgány -vs- Nikolai "agent" Mayorov
19:00 ??? "ch33rra" ??? -vs- Anton "Cooller" Singov
19:00 Jakub "qbs0n" Zdulecznyy -vs- Pavels "bukster" Bartkevics

20:00 Adrián "RAISY" Birgány -vs- Pavels "bukster" Bartkevics
20:00 Anton "Cooller" Singov -vs- Nikolai "agent" Mayorov
20:00 ??? "ch33rra" ??? -vs- Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

21:00 Adrián "RAISY" Birgány -vs- Anton "Cooller" Singov
21:00 Pavels "bukster" Bartkevics -vs- ??? "ch33rra" ???
21:00 Nikolai "agent" Mayorov -vs- Jakub "qbs0n" Zdulecznyy

Group 3
19:00 Cypher" Yanushevsky -vs- Kirill "cnz" Golubjov
19:00 Zhambyl "prox1mo" Kaliyev -vs- Wiktor "phaze" Skwarczynski
19:00 ??? "LKO" ??? -vs- Marcel "k1llsen" Paul

20:00 Cypher" Yanushevsky -vs-  Zhambyl "prox1mo" Kaliyev
20:00 ??? "LKO" ??? -vs- Wiktor "phaze" Skwarczynski
20:00 Marcel "k1llsen" Paul -vs-  Kirill "cnz" Golubjov

21:00 Cypher" Yanushevsky -vs- Marcel "k1llsen" Paul
21:00 Zhambyl "prox1mo" Kaliyev -vs- ??? "LKO" ???
21:00  Kirill "cnz" Golubjov -vs- Wiktor "phaze" Skwarczynski

Group 4
19:00 Dmytro "Xron" Sakharuk -vs-  Alexsey "Nitrino" Kartashev
19:00 Nikola "serious" Gojic -vs-  Sergey "evil" Orehov
19:00 Cameron "CMRN" Brown -vs-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

20:00  Nikola "serious" Gojic -vs-  Alexsey "Nitrino" Kartashev
20:00  Sergey "evil" Orehov -vs-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson
20:00  Dmytro "Xron" Sakharuk -vs-  Cameron "CMRN" Brown

21:00 Dmytro "Xron" Sakharuk -vs- Nikola "serious" Gojic
21:00 Cameron "CMRN" Brown -vs-  Sergey "evil" Orehov
21:00  Alexsey "Nitrino" Kartashev -vs-  Jóhann "Joxx" Þorvaldsson

Results
Single Elimination Bo3 -> Bo5
 Marcel "k1llsen" Paul
 Nikola "serious" Gojic
 Alexander "baSe" Rybin
 Bruno Ribeiro "ins" Pereira
Double Elimination, BO3 Bracket
Single Elimination Bo5
Dan "dandaking" De Sousa
 David "ZenAku" Addati
Double Elimination Bo3 -> Bo5
 Robert "oskino" Porubský
 Vojtěch "tixíček" Kavan
 Pavel "NeXeR" Vavruška
 ??? "Spuk" ???
 Jan "DJLAHIRE" Matěja
 Daniel "LK7R" Bárta
Double Elimination Bo1 -> Bo3 Bracket
 Marco "vengeuR" Ragusa
 Alexander "baSe" Rybin
 Adrián "RAISY" Birgány
 Nikolai "agent" Mayorov
 Nikola "serious" Gojic
 Dmytro "Xron" Sakharuk
Single Elimination
 Marco "vengeuR" Ragusa
 Adrián "RAISY" Birgány
 Alexei "Cypher" Yanushevsky
 Dmytro "Xron" Sakharuk
 Anton "Cooller" Singov
 Nikola "serious" Gojic
 Marcel "k1llsen" Paul
 Sebastian "Spart1e" Siira
Single Elimination
 ??? "ch33rra" ???
 Artur "Troolz" Tataev
 Maksym "MiXeR" Stadniuk
 ??? "pecka" ???
Single Elimination Bo5
Dan "dandaking" De Sousa
 James "murd0r" Benson
 David "ZenAku" Addati
 Tyler "Steej" Joseph
Single Elimination
Shane "rapha" Hendrixon
Greg "cha1n" Bouevitch
Paul "sib" Titkov
 Moses "psygib" Salas
Andrew "gellehsak" Ryder
 Kyle "dramiS" Simard
Justin "Effortless" Yergeau
??? "festiveturtle" ???
Single Elimination
Duke
xbio
shvok
dandy_